Richard
10.03.07,21:44
Pred asi dvoma-troma týždňami som zaviedol novú funkciu upozorňovania o SSkách na email a to tak, že v emaily dostanete aj obsah správy.

Žiaľ niektorí sa sťažovali a mali narážky ako keby som ich súkromné správy zverejnil. Tak trochu nechápem tieto pohnútky, keďže správy idú len do vašej emailovej schránky, ktorú ste si tu nastavili (je vaša voľba kam si predsa necháte posielať poštu z Porady).

Tak či onak, rád by som sa spýtal či si myslíte, že to môže takto ostať, alebo by som mal zrušiť zasielanie obsahu správy na email (ostalo by len upozornenie). Zriadil som na to anketu.

Upozorňujem však, že emailovú adresu si môžete kedykoľvek meniť v nastaveniach a rovnako si tam môžete vypnúť funkciu zasielania notifikácie o novej SSke.
endrju
13.03.07,14:25
Hlasoval som za "Nie".

Nebolo to však preto, že mám pocit z ohrozenia súkromia, ak mi bude do e-mailovej schránky posielaná notifikácia o novej SSke na Porade.
Nebolo to ani preto, že sa mi nepozdáva zavedená novinka.
Skôr opačne, "sortiment" možností súvisiacich s nastavením SSiek je na tejto stránke v porovnaní s inými internetovými stránkami neobvykle široký.
Myslím si preto, že netreba rušiť pridané novinky.

Každý (kto sa o tieto veci zaujíma) by mal preto využiť takýto široký výber možností nastavenia SSiek na to, aby si aj túto časť Porady prispôsobil svojim predstavám.

Zasielanie notifikácií o nových SSkách som si vypol skoro ihneď po tom, ako Richard zaviedol túto novinku.
Dôvod: v e-mailovej schránke sa mi denne objavuje niekoľko desiatok iných správ. Veľmi často nevyžiadaných.
Informácie o nových SSkách na Porade by som tak s dosť vysokou pravdepodobnosťou mohol prehliadnuť.
Avšak som si nevypol zobrazovanie notifikácie o novej SSke priamo v okne Porady ak som na Porade prihlásený.
evina
13.03.07,14:31
Súhlasím s Andrejom, ale neviem si to vypnúť :mee:
endrju
13.03.07,14:37
Súhlasím s Andrejom, ale neviem si to vypnúť :mee:

Evi, v Nastaveniach si zvoľ Upraviť možnosti :cool:
evina
13.03.07,14:40
Evi, v Nastaveniach si zvoľ Upraviť možnosti :cool:

Ďakujem, nie som síce blondínka, ale nerolovala som stranu nižšie ...:D:D tak som nevidela
Richard
13.03.07,15:21
ok takže hlasovanie dopadlo 75 ku 25 percent.
ďakujem