aisa
11.03.07,09:51
Buchla ma múza do brucha a spolu s kamarátkou chceme nacvičiť s deťmi ku sviatku matiek ,,labutí tanec". Problém je v tom, že sme si vymysleli niečo, čo neexistuje u nás nikde na kazetách, ani na internente. Preto prosím, ak niekto máte aspoň kúsok tohto veľkolepého diela nahraté, skúste ma potešiť. Nie sme baleťáčky, ale máme chuť jar privítať s nadšením. Nevieme kroky a uchytenia. Potrebujeme ich odkukať. Ďakujeme vopred!
chlap
15.03.07,21:52
Buchla ma múza do brucha a spolu s kamarátkou chceme nacvičiť s deťmi ku sviatku matiek ,,labutí tanec". Problém je v tom, že sme si vymysleli niečo, čo neexistuje u nás nikde na kazetách, ani na internente. Preto prosím, ak niekto máte aspoň kúsok tohto veľkolepého diela nahraté, skúste ma potešiť. Nie sme baleťáčky, ale máme chuť jar privítať s nadšením. Nevieme kroky a uchytenia. Potrebujeme ich odkukať. Ďakujeme vopred!

Myslím, že na tieto účely by ste mohli kľudne použiť rozprávku Barbie - Labutie jazero :D . Dá sa požičať v každej lepšej videopožičovni.
LubicaN
16.03.07,05:22
...môj muž mal na stužkovej program. V babskej triede mali tuším piatich chalanov, tých prezliekli za baby a tancovali labutí tanec okolo lavóra s vodou...pobavila som sa dobre...ale taký by si asi nexela...
aisa
18.03.07,08:33
Ďakujem, takých chutných chlapcov je na internete habadej. Skúsim použiť rozprávku. Veľmi pekne ďakujem za radu. Ani neviete, ako sa deti na vystúpenie tešia. A že vraj najradšej by len sedeli pri počítačoch! Nie je to pravda! Ak im ponúkneš inú alternatívu, berú to a hneď. Samozrejme, puberta je samostatný prípad, ale i tam sa dá pracovať len na ňu treba pevné nervy. Teším sa a ešte raz ďakujem.