gemerka
12.03.07,09:15
ak som SZCO a nevediem JU ale len evidenciu a vydavky si uplatnim pausalne z prijmov (len skutocne prijatych v 2006), prikladam k danovemu priznaniu aj vykazy o PaV a MaZ. Myslim si, ze len vykaz o PaV. Je to tak? poradte mi prosim. Som totiz zaciatocnik
katkaj
12.03.07,08:16
ak som SZCO a nevediem JU ale len evidenciu a vydavky si uplatnim pausalne z prijmov (len skutocne prijatych v 2006), prikladam k danovemu priznaniu aj vykazy o PaV a MaZ. Myslim si, ze len vykaz o PaV. Je to tak? poradte mi prosim. Som totiz zaciatocnik

Odovzdáš len DP. K paušálnym výdavkom nič iné neprikladáš na DÚ ;)
gemerka
12.03.07,08:20
dakujem za promptnu a jasnu odpoved.
zamako
12.03.07,08:21
ak som SZCO a nevediem JU ale len evidenciu a vydavky si uplatnim pausalne z prijmov (len skutocne prijatych v 2006), prikladam k danovemu priznaniu aj vykazy o PaV a MaZ. Myslim si, ze len vykaz o PaV. Je to tak? poradte mi prosim. Som totiz zaciatocnik

Neprikladáš žiaden výkaz.A nezabudni na DP vyznačiť, že si uplatňuješ paušál :)

Daňovník počas uplatňovania paušálnych výdavkov je povinný viesť evidenciu o príjmoch v časovom slede, o zásobách a o pohľadávkach.
Zdeni
12.03.07,08:21
Odovzdáš len DP v ktorom pod tabuľkou č.1 zaškrtneš "okienko", že si výdavky uplatňuješ percentom z príjmov a to je všetko.