stanka613
12.03.07,11:45
pracujem vo firme ako adm.pracovnicka,predajca to mam aj na zmluve napisane ale robim aj PU, mzdy, vykup kovov, priprava podkladov pre JU a ost. veci za min.mzdu, to vsetko som nestihala tak mi zobral PU a dal robit uct.firme ja viem ze som tam mala chyby preto som chcela aby to skontrolovala uct.firma ked to skontrolovali sef mi povedal ze som ho skoro dostala do basy ako som to robila pritom DPH kotrola dopadla dobre ale viem ze tam som mala chyby ako som uz spominala, chce mi napisat posledné napomenutie pred ukončením PP podla ZP §68 od 1 b- okamzité ukoncenie PP pre chybné vykonávanie kancelárskych prác
nemala som podpisanu hmot.zodpovednost za uctovnictvo ani som to nemala napisane PZ a v PU som spravily chyby a kan.prace vykonávam dobre moze mi napisat to napomenutie
Gabi03
12.03.07,10:50
Môj názor:
V internej smernici by malo byť vypísané, čo sa považuje za závažné porušenie pracovnej disciplíny. Ak to tam nie je, môže ti dať iba napomenutie. Po prvom napomenutí ti nemôže dať okamžitú výpoveď. Po druhom napomenutí v priebehu 6-tich mesiacov ti už okamžitú výpoveď môže dať. Samozrejme sa treba brániť.
Ale potom ma napadá myšlienka: chceš tam naďalej ostať pracovať za minimálnu mzdu za takýchto podmienok?
stanka613
12.03.07,11:10
ja som mala od 1.2.07 nastupit do novej prace ale nechcel ma pusit zo dna na den pritom jeden den povedal ze mozem odist a na druhý nie, tak sam musela zostat tu kde som uz vtedy ked som chcela odyst mi povedal ze uz vie ako sa ku mne bude spravat, ako ja ku nemu tak aj on ku mne (pretože som chcela odist) internu smernicu nemam ani nemam napisane svoju nápln prace ako mam napisat to napomenutie (peniaze potrebujem takze tu musim ostat kym si nenajdem inu pracu aj ked to pomali aj psychicky nezvládam a idem si oci vyplakat ze takyto ludia exzistuju uz spravil vela ludom taketo podrazi ze sa pomstí)
stanka613
12.03.07,11:25
ako napisat to napomenutie prosim
Zita4
12.03.07,11:26
ako napisat to napomenutie prosim
Hádam si len nechceš písať sama sebe napomenutie :eek:
Gabi03
12.03.07,11:26
Možno ako list: výzva k náprave pri dodržiavaní pracovnej diciplíny... bla bla bla, a konkrétnejšie.
zamako
12.03.07,11:31
ako napisat to napomenutie prosim

stanka...to naozaj nemyslíš vážne, že si sama ideš písať napomenutie...nesmieš sa tak podcenovať. Každý robí chyby...iste aj ten tvoj "šéf", tak hlavu hore a keď chce, nech si vymýšľa texty sám...nie si jeho otrok!!
stanka613
12.03.07,11:50
prečo si chcem sama napisat napomenutie pretože mi to kazal sef ze si ho mam napisata ja robim tieto vsetky písomnosti okolo toho okolo zamestnancov
stanka613
19.03.07,07:39
nakoniec som su odmientla napisat na seba napomenutie a on mi povedal za na ostatných viem ale na seba nie, a ze je to dalsie neuposluchnutie konatela firmy a sam mi napisal napomenutie takehoto typu

upozornenie na neuspokojivé plnennie pracovných uloh

upozornujem vas ze v poslednom období konkrétne pri plnení Vasich prac.uloh 2.3.4 stvrtroku 2006 sa vyskytli závažné nedostatky vo vasej práci, ktoré vyustili do katastrofalneho stavu, co može ohrozit existenciu firmy(kancel.práce,evidencia prijatých fa a odoslaných fa)

vyzívam vas aby ste k plneniu pracovných úloch zacali pristupovat zodpovedne a nesplnené ulohy z predchádzajuceho obdobia splnili v pozadovanej kvalite najneskor do konca mesiaca marec 2007 kedy vas prístup k práci opatovne prehodnotim

v prípade ze nebudete toto upozornenie rešpektovat a nezlepsite celkový prístup k práci tak aby ste stanovené ulohy splnili v stanovených termínoch a pozadovenej kvalite, budem nutený skončit s vami pp formou výpovede v zmysle ust. §61 z dovodu uvedených v ust § 63/1/d/4 zákonnika práce č.311/2001 z.z. v platnom znení

verím ze toto upozornenie vas bude motivovat k tomu aby nasa spolupraca nadalej trvala za podmienok dohodnutých v PZ

prinutil ma to podpisat