jaja1
12.03.07,15:31
Ahojte!

Hľadám kocúra pre moju britskú modrú mačku. Ak máte niekto, ohláste sa.

Okrem toho bola by som rada, keby majitelia britiek sem napísali svoje skúsenosti so svojimi miláčikmi. Ja ju mám rok a pol, a je miláčik rodiny:) .
DanielaSL
12.03.07,14:34
Skús pozrieť tu.....

http://www.britky.sk/bri.html
dosi
22.03.07,13:32
Ahoj aj ja mám brita modrého krátkosrstého, volá sa Dominik.
Možno vidieť na stránke:
http://www.dososide.ic.cz/4046/
Žiaľ od 02.02.2007 kastrovaný.
hňuk..fňuk...
DanielaSL
22.03.07,17:01
Ahoj aj ja mám brita modrého krátkosrstého, volá sa Dominik.
Možno vidieť na stránke:
http://www.dososide.ic.cz/4046/
Žiaľ od 02.02.2007 kastrovaný.
hňuk..fňuk...
Krásny je....:)
jaja1
23.03.07,15:01
Dominik je nádherný, škoda že vykastrovaný. Moju Micur môžeš pozrieť tu: http://marika9270.webovastranka.cz/

Mimochodom zdá sa mi, že zas potrebuje chlapa. Hrozné, každý druhý týždeň ju to chytá. Ani neviem, či je to normálne.
dosi
26.03.07,11:52
Keď nie je sterilizovaná tak to budeš počúvať a znášať asi dosť často.
Okrem Diminika mám ešte jedného kocúra takého obyčajského domáceho a ten teda až do vykastrovania značkoval v každom rohu a na každé dvere aby označil svoje teritorium a denne aj dva krát. Bola to sodoma-gomora. Ale Dominik nič možno preto že má len dva roky a podla literatúry ešte nie je dospelý.
dosi
26.03.07,11:57
Tu je a volá sa Deny.
dosi
26.03.07,12:11
Bola som pozrieť Micur a fešanda veru a pekne ti sedí na rukách a to náš Dominik ani za svet, len keď sa pozabudne, ale to zas ja nevydržím tak dlho držať takého 8 kg hrocha. Ráno keď je hladný, tak sa krúti okolo noh a vrčí a tvári sa, ako ma má rád. Keď sa však dobre napapká, už frfle čo ho otravujem a zdrhá do úkrytu.
Heni
26.03.07,12:34
a toto je naša britka.
žiaľ, už má statočných 13 rokov... a už viackrát bola "tehotná" :) ale žiadne mačiatka sa nám za tie roky dochovať nepodarilo... :mee:
dosi
26.03.07,15:10
a toto je naša britka.
žiaľ, už má statočných 13 rokov... a už viackrát bola "tehotná" :) ale žiadne mačiatka sa nám za tie roky dochovať nepodarilo... :mee:


Ja som nikdy nechcela britku lebo čo sa poznám len by sme sa rozrastali a rozrastali, nedokázala by som dať žiadne mača preč. Aj toho malého domáceho kocúra nám priniesli iba náhodou že nemajú ho kde dať.
jaja1
26.03.07,18:54
Ja som nikdy nechcela britku lebo čo sa poznám len by sme sa rozrastali a rozrastali, nedokázala by som dať žiadne mača preč. Aj toho malého domáceho kocúra nám priniesli iba náhodou že nemajú ho kde dať.
Hurá:)
Micur je práve u kocúra. Podarilo sa mi nájsť krásneho fešáka. Včera sme ju k nemu brali, a asi do piatku tam ostane. Prvá jej reakcia bola, že fučala na kocúra, ale majitelia hovorili, že to je normálna reakcia. Jeden deň je preč, a už chýba. Inak, je na tom niečo, keď hovoríš, že by si nevedela dať preč mačiatka. Naša ešte je len u kocúra, už s dcérou rozoberáme, či jednu nenecháme;) , ak sa podarí akcia krytie:D
jaja1
26.03.07,18:58
a toto je naša britka.
žiaľ, už má statočných 13 rokov... a už viackrát bola "tehotná" :) ale žiadne mačiatka sa nám za tie roky dochovať nepodarilo... :mee:
Heni, máš krásnu britku. Máš ju vo vnútri, alebo vonku?
jaja1
26.03.07,19:13
Keď nie je sterilizovaná tak to budeš počúvať a znášať asi dosť často.
Okrem Diminika mám ešte jedného kocúra takého obyčajského domáceho a ten teda až do vykastrovania značkoval v každom rohu a na každé dvere aby označil svoje teritorium a denne aj dva krát. Bola to sodoma-gomora. Ale Dominik nič možno preto že má len dva roky a podla literatúry ešte nie je dospelý.
Práve preto sme sa rozhodli pre mačku, keď sme išli kupovať Micur, lebo som sa bála, že nám bude značkovať v byte. Pýtala som sa včera majiteľov kocúra-nápadníka, či on neznačkuje im v byte, a hovorili, že našťastie nie. Oni majú v byte 4 mačky, a vôbec nebolo cítiť ich pach, takže si myslím, že Buffy (kocúr) je naozaj poriadny. Možno, že ani Dominik nebude vôbec značkovať, keď to doteraz nerobí. Ale aj Deny je fešák;) !
Heni
26.03.07,20:48
Heni, máš krásnu britku. Máš ju vo vnútri, alebo vonku?
vonku... sme sa k nej dostali uuuuplne náhodou, dostali sme mačiatko. a hľa, čo z neho vyrástlo... veľmi je prítulná, stále nám je pod nohami a vedľa nás ako taký psíček... a ešte sa na ňu len pozrieme a už pradie... :)
dosi
27.03.07,12:51
a toto je naša britka.
žiaľ, už má statočných 13 rokov... a už viackrát bola "tehotná" :) ale žiadne mačiatka sa nám za tie roky dochovať nepodarilo... :mee:

Ahoj, pekná mačička ale ja by som skor podľa tváričky povedala že to je ruská modrá mačka.