kathy_smal
12.03.07,16:05
Mam takyto problem:
pouzivam program Oberon na ucotvnictvo, sklad ale na mzdy mam Olymp. Problem je v tom ze mi nechce vytvarat tlacove zostavy. Najprv som mala Oberon, vytvaral v pohode ale ked som nainstalovala Olymp tak to prestalo ist.
Neviete mi poradit co s tym?

Zajtra skusim zavolat aj do spominanych firiem, ale predsal radsej by som nevolala;)

dik za kazdu radu
JankaO
12.03.07,15:29
Mam takyto problem:
pouzivam program Oberon na ucotvnictvo, sklad ale na mzdy mam Olymp. Problem je v tom ze mi nechce vytvarat tlacove zostavy. Najprv som mala Oberon, vytvaral v pohode ale ked som nainstalovala Olymp tak to prestalo ist.
Neviete mi poradit co s tym?

Zajtra skusim zavolat aj do spominanych firiem, ale predsal radsej by som nevolala;)

dik za kazdu radu

Problém je v programe. Oberon používa na tlačové zostavy vyššiu verziu časti ovládacieho programu ako Olymp. V Olympe (zatiaľ) neuvažujú o prejdení na túto verziu, takže problémy budú stále. Treba sa rozhodnuť pre jeden.
LubenaK
13.03.07,07:35
Pomôcť môže i to, že ak je možnosť, Olymp nainštalovať na iný počítač.
kathy_smal
13.03.07,11:27
Ahojte
z Krosu mi napisali ze sa to neda riesit, ze si mam odinstalovat oberon, alebo dat na iny pocitac (ale to u mna je nie mozne). Dost ma to sklamalo ale co sa da robit:rolleyes:
cakam na odpoved od oberonu a potom vam dam vediet
kathy_smal
14.03.07,12:29
Ahojte!
problem je porieseni, z oberonu sa pripojili na moj pocitac a daco tam skopirovali a uz to funguje:D:D:D
takze odteraz mam funkcne oba programy na jednom pc