Ivula
13.03.07,06:38
Pekný deň,

chcem Vás poprosiť o radu. Potrebovala by som účtovný softvér najlepšie od Kros alebo MRP. Kde sa dá zobrať tento softvér na splátky? Neviete mi poradiť nejaké predajne. Priamo výrobca na splátky nedáva. Ďakujem
mysimis
13.03.07,05:45
Skús predajne, kde predávajú okrem iného PC + príslušenstvo a samozrejme aj softy. Tieto predajne spolupracujú s firmami Qatro, Home credit a pod. a určite Sa s nimi budeš vedieť dohodnúť.
Martin Mocko
13.03.07,05:56
Ja by som vyskúšal niektorú firmu, ktorá sprostredkúva predaje na splátky (hej.sk) alebo priamo Homekredit alebo Quatro. Ale neviem, či ti predajú soft na splátky. Skôr ti asi ponúknu nejakú rýchlu pôžičku s tým, aby si si kúpila soft sama. Ale za opýtanie..nič nedáš.
ryja
13.03.07,07:25
ja som si brala soft. pohoda cez Quatro bez problémov cez predajňu počítačov
joni102
13.03.07,12:14
Ja pouzivam soft oberon a cena 2.900 bez dph na splatky sa mi zda smiesna
Ivula
14.03.07,06:26
Ryja, prosím ťa, kde sa nachádza táto predajňa? Nemusíš názov iba adresu alebo telefon. Ďakujem
STRELEC
14.03.07,06:59
Pekný deň,

chcem Vás poprosiť o radu. Potrebovala by som účtovný softvér najlepšie od Kros alebo MRP. Kde sa dá zobrať tento softvér na splátky? Neviete mi poradiť nejaké predajne. Priamo výrobca na splátky nedáva. ĎakujemA čo tak "odberateľský úver"?
Dohodni sa s nejakým, možno nastávajúcim, klientom že zaplatí Tvojím menom (asi poštovou poukážkou) Tebou objednaný softvér a Ty mu príslušnú hodnotu "odpracuješ účtovníctvo s tým, že mu dáš dobrú zľavu. Doklad klientovi samozrejme riadne vystavíš a "započítaš" si vzájomné záväzky.
Čo Ty na to? Možno trochu zložité, ale možno aj priechodné? Závisí od konkrétnych možností. (aj vzťahov)
ryja
14.03.07,17:33
pozri domovskú stránku www.zvacsystems.com, alebo 034/7725351, 0905 329 541
Myslím si , že žiadna predajňa PC , ktorá predáva aj softw. by s tým nemala mať problém ide o to čo potrebuješ. Ja som brala softw. komplet Jú,Pú, mzdy, sklad a to už bola cena vyššia
Veľa šťastia a pevné nervy