emzet
13.03.07,08:49
Dobry den,

viete mi, prosim, poradit, ako postupovat pri rozdeleni zisku s.r.o.? V akej forme treba urobit zapis, co ma obsahovat, ake doklady je k nemu potrebne dolozit, ci je potrebne dat nieco potvrdit notarovi atd.?
Ak by ste sa mohli niekto podelit o podobny vzor zapisu, velmi by ste nas potesili.

Info: Sme dvaja konatelia (ja a manzelka), firma je po prvom roku fungovani.

Dakujem pekne.

Vsetkym prajem pekny den :)
liba2
13.03.07,07:53
Dobry den,

viete mi, prosim, poradit, ako postupovat pri rozdeleni zisku s.r.o.? V akej forme treba urobit zapis, co ma obsahovat, ake doklady je k nemu potrebne dolozit, ci je potrebne dat nieco potvrdit notarovi atd.?
Ak by ste sa mohli niekto podelit o podobny vzor zapisu, velmi by ste nas potesili.
Info: Sme dvaja konatelia (ja a manzelka), firma je po prvom roku fungovani.
Dakujem pekne.
Vsetkym prajem pekny den :) O rozdelení zisku rozhoduje valné zhromaždenie, t.j obidvaja spoločníci. Nikto to neoveruje, nič sa neprikladá - ale môže sa. Založí sa do dokumentov a 1 ex. účtovníčke na zaúčtovanie. Na porade je toho veľa popísaného, stačí si to prečítať a zorientujete sa.
dogicka
13.03.07,07:54
O rozdelení zisku rozhodne valné zhromaždenie, z ktorého musí byť zápis. Okrem toho musí valné zhromaždenie schváliť účtovnú závierku.Skús pozrieť tieto vzory.
emzet
13.03.07,08:10
dakujem pekne :)