sybila3
13.03.07,14:54
Ahojte, chcela by som sa opýtať, ako som si nahadzovala pre kontrolu do programu účto z min.roka, tak som zistila, že som mala zle niečo zaúčtované, dala som to správne, ale vychádza mi daň o 50,- Sk vyššia. Mám podať dodatočné daň, budem platiť pokutu a môžem čakať daňovú kontrolu? díky za odpoveď
JAJA11
13.03.07,14:02
Ahojte, chcela by som sa opýtať, ako som si nahadzovala pre kontrolu do programu účto z min.roka, tak som zistila, že som mala zle niečo zaúčtované, dala som to správne, ale vychádza mi daň o 50,- Sk vyššia. Mám podať dodatočné daň, budem platiť pokutu a môžem čakať daňovú kontrolu? díky za odpoveď

Keďže sa nejedná o veľkú chybu, ja by som opravu nerobila, keď aj prídu na kontrolu, z takejto sumy by nemala byť ani pokuta.:) :rolleyes: :)
sybila3
13.03.07,14:07
Ďakujem, potešila si ma. Mám to v denníku ručne robené-z toho dom robila aj daňové. A to pre kontrolu čo som nahodila do programu, tak to mám zatiaľ len pre svoju kontrolu a vyšlo mi tam o päťdesiat korún zaplatiť viac dane.
sybila3
19.03.07,10:14
Daň za rok 2006 sa eviduje do záväzkov r. 2006 a taktiež sa vyčísľuje ako záväzok vo výkaze majetku a záv? dúfam, že je to tak? A úhrada potom ako výdavok v r. 2007? díky