tulipan20
14.03.07,11:06
Dobrý deň,
chcela by som požiadať o radu. Naša zamestnankyňa odišla v januári 2007 na materskú dovolenku. Pracovnú zmluvu má na dobu určitú do 31.3.2007.
Je povinnosťou nás, ako zamestnávateľa, oznámiť jej túto skutočnosť písomne a vyzvať ju, aby si prišla ukončiť pracovný pomer?
Ďakujem za odpoveď.
dana9
14.03.07,10:17
Dobrý deň,
chcela by som požiadať o radu. Naša zamestnankyňa odišla v januári 2007 na materskú dovolenku. Pracovnú zmluvu má na dobu určitú do 31.3.2007.
Je povinnosťou nás, ako zamestnávateľa, oznámiť jej túto skutočnosť písomne a vyzvať ju, aby si prišla ukončiť pracovný pomer?
Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

Netreba jej nič oznamovať, PP na dobu určitú skončí uplynutím dohodnutej doby, bez potreby akéhokoľvek právneho úkonu z vašej alebo z jej strany.
Nutricia
14.03.07,10:18
Dobrý deň,
chcela by som požiadať o radu. Naša zamestnankyňa odišla v januári 2007 na materskú dovolenku. Pracovnú zmluvu má na dobu určitú do 31.3.2007.
Je povinnosťou nás, ako zamestnávateľa, oznámiť jej túto skutočnosť písomne a vyzvať ju, aby si prišla ukončiť pracovný pomer?
Ďakujem za odpoveď.
Možno zo slušnosti, ale inak to ZP neprikazuje.Jednoducho PP na dobu určitú sa končí uplynutím dojednanej doby.Takže len možno listom, aby vedela,že sa má prihlásit do SP a ZP, aby za nu poistné platil štát.