ekopo
14.03.07,13:46
Na úvod musím napísať, že viem čo obsahuje DRAK. V decembri a v januári som surfoval po ňom. Teraz som sa pozrel na "hodinu otvorených dverí" a prvé čo ma napadlo bolo " Pozrite si DRAKa teraz - hodina otvorených dverí so zavretými očami". Tí, ktorí nemajú prístup, alebo nenavštívili túto stránku predtým ako bola prístupná mi asi dajú za pravdu. Takto prístupná platená stránka môže byť totiž hocikedy - veď napr. ani komentáre ani odpovede sa nezobrazujú. Práve si myslím, že by to skôr "navnadilo" ďaľších potencionálnych zákazníkov. Toto je môj názor na túto "akciu".


Príspevky nižšie uvedené všetko vysvetlili. Reakcia bola rýchla.
Jozef Mihál
14.03.07,12:54
? Odporúčam rýchlo sa odhlásiť a prezerať draka ako neprihlásený. Cookies...
Richard
14.03.07,12:55
" Pozrite si DRAKa teraz - hodina otvorených dverí so zavretými očami".

:)

Pardon VIPkári mali skutočne neviditeľné komentáre. Ale predpokladám, že VIPkári si to stihli pozrieť detailne počas dvoch mesiacov otvoreného prístupu. Hoci teraz je tam toho omnoho viac...


Skús teraz už to je OK.

P.S. Presúvam tému, ktorá patrí do ohlasov nie do aktualít.
Hlinkovx
14.03.07,12:57
aj ja som sa dnes prvý krát dostala na draka až o 14:26
cez tento odkaz mi vyhadzovalo viď prílohu
http://www.porada.sk/f126-aktuality.html

takže som vyskúšala najprv sa odhlásiť...vymazať coockies..
a potom ako neprihlásená sa mi dalo do draka vstúpiť...a pozerať príspevky..
ale napríklad niektoré prílohy nešli stiahnuť.. - nútilo ma to prihlásiť..
keď som sa prihlásila..už zase nešlo nič :D
ekopo
14.03.07,12:59
OK už to je v poriadku, ale upozornenie mohlo byť. ;)
Richard
14.03.07,13:04
Upozornil si ty mňa :), lebo na VIPkárov som zabudol. Hlavne som to bral pre neregistrovaných a registrovaných členov.

VIPkári sú dosť skúsení surferi, aby vedeli čo tam je a či to potrebujú, tí čo to potrebujú to už asi aj majú .-) ...

Problém je v tom, že sa to dosť ťažko aktivuje/deaktivuje pre toľko užívateľských skupín naraz...
Jozef Mihál
14.03.07,13:05
Porada + drak sú dosť zložité stroje, čo si málokto uvedomuje. A inak ako, páčilo sa?
Richard
14.03.07,13:11
Predlžujeme to ešte do 15.30 :)
willma
14.03.07,13:49
neviem ako iní, ale ja som sa tam dostala bez problémov a pozrela som čo som potrebovala niečo po 14,00, i keď je pravda, že komentáre k výkladom som moc nesledovala.