ondrejvla
14.03.07,21:42
Chcem poprosiť najmä poraďáčky o pomoc pri zháňaní zdravotných punčocháčov, alebo punčocháčov v špeciálnych predajniach s týmto textilom, ktoré nemajú švíky na špičkách. Tieto švíky sú veľmi problematické pri
Polyneuropatii, čo je porucha periférneho nervového systému, taktiež pri poškodení nervových ukončení na prstoch ( palcoch) nôh, spôsobených najmä pri poruchách diabetesu. V Žiline som už prešla všetky predajne, o ktorých som vedela a aj tie, ktoré mi odporučili známi. Ak by mi niekto vedel poradiť, prípadne mi ich zohnať, budem veľmi rada. Cena nerozhoduje.
Vopred ďakujem za každú dobrú správu.
lenkak
14.03.07,20:52
- určite pozriem.
lubica_02
14.03.07,21:13
Chcem poprosiť najmä poraďáčky o pomoc pri zháňaní zdravotných punčocháčov, alebo punčocháčov v špeciálnych predajniach s týmto textilom, ktoré nemajú švíky na špičkách. Tieto švíky sú veľmi problematické pri
Polyneuropatii, čo je porucha periférneho nervového systému, taktiež pri poškodení nervových ukončení na prstoch ( palcoch) nôh, spôsobených najmä pri poruchách diabetesu. V Žiline som už prešla všetky predajne, o ktorých som vedela a aj tie, ktoré mi odporučili známi. Ak by mi niekto vedel poradiť, prípadne mi ich zohnať, budem veľmi rada. Cena nerozhoduje.
Vopred ďakujem za každú dobrú správu.
Pozriem sa a dám vedieť .
ondrejvla
14.03.07,21:22
Vopred obom ďakujem. Ak budete mať nejaké informácie, prosím oznámte mi to, potom sa dohodneme osobne.
kukučka
14.03.07,21:33
Vlasti poďme spolu čítať, na Livingu nájdeš všetko :D

http://forum.living.cz/read.php?151,1592397,1601609#msg-1601609

oplatilo sa, výrobca

www.ariesmoda.cz (http://www.ariesmoda.cz)
ondrejvla
14.03.07,21:54
Vlasti poďme spolu čítať, na Livingu nájdeš všetko :D

http://forum.living.cz/read.php?151,1592397,1601609#msg-1601609

oplatilo sa, výrobca

www.ariesmoda.cz (http://www.ariesmoda.cz)

Betka ďakujem veľmi pekne, už som tam poslala mail, avšak ja nehľadám sťahovacie punčocháče pri kŕčových žilách, ale také, aby nemali zošitú špičku na palcoch. Sú to také tenké ako silonky, aj elegantné, mierne síce sťahujú žily, ale predovšetkým sú šetrné k problému citlivosti palcov spôsobených týmto problémom.
Dúfam, že odpoveď mi od nich príde priaznivá, rozhodne sa ozvem, ako som dopadla.
Maňuša
15.03.07,06:56
Dnes sa Ti pozriem v Prešove.Dám vedieť.Príjemný deň.
Maňuša
15.03.07,17:52
Žiaľ, v PO som nenašla.Keď budem vedieť niečo nové,ozvem sa.
ondrejvla
15.03.07,19:39
Dievčatá ďakujem veľmi pekne, aj z firmy ARIES, kde som písala, mi odpísali, že nevyrábajú tie bez švíku na špičke nohy. Takže ešte budem hľadať.
lenkak
15.03.07,19:48
ondrejvla
15.03.07,20:03
skús
http://www.loanaslovakia.sk/katalog_lonaris.php

dopĺňam
http://www.pauma.sk/index2.html

Lenka ďakujem. Už som poslala maily na obidve firmy.
lenkak
15.03.07,20:06
len posielaj, ešte som doplnila linky.
lubica_02
20.03.07,20:54
Ondrejvla, je mi ľúto obišla som predajne zdravotných potrieb u nás v meste,nikde nemajú pančucháče bez zošívania na prstoch. Jedny boli zošívané na boku,ale zasahovali aj k palcu.
Takže Ti bohužiaľ nepomôžem,nevedeli o žiadnom výrobku ani o výrobcovi tohoto druhu.
Prajem Ti všetko dobré.
Lubica
ludmilla
21.03.07,10:47
[quote=ondrejvla;421265]Chcem poprosiť najmä poraďáčky o pomoc pri zháňaní zdravotných punčocháčov, alebo punčocháčov v špeciálnych predajniach s týmto textilom, ktoré nemajú švíky na špičkách.quote]

Ak by mohli byť punčocháče s otvorenou špičkou tak viem, že také vyrába firma MAXIS. Ale ak chceš pozrem sa vo Viedni, ale až v pondelok.
ondrejvla
21.03.07,10:54
[quote=ondrejvla;421265]Chcem poprosiť najmä poraďáčky o pomoc pri zháňaní zdravotných punčocháčov, alebo punčocháčov v špeciálnych predajniach s týmto textilom, ktoré nemajú švíky na špičkách.quote]

Ak by mohli byť punčocháče s otvorenou špičkou tak viem, že také vyrába firma MAXIS. Ale ak chceš pozrem sa vo Viedni, ale až v pondelok.

Môžem sa Ti ozvať cez SS?
ludmilla
21.03.07,11:03
[quote=ludmilla;428184]

Môžem sa Ti ozvať cez SS?

samozrejme nech sa páči.
hkey
27.12.10,22:45
NIEKTORÍ ĽUDIA HOVORIA ŽE VÔBEC ALEBO VEĽMI MÁLO MUŽOV NOSÍ SILONKY. NIE JE TO PRAVDA! A TO Z JEDNÉHO LOGICKÉHO DÔVOD .. (LOGIKA NEPUSTÍ). ŽIADEN VÝROBCA NEBUDE VYRÁBAŤ PANČUCHY PRE MUŽOV BEZ ODBYTU. Bolo bi to neekonomické a drahé. Firmy silonky pre mužov vyrábajú skoro po celom svete. Žena sa opýta muža, nosíš silonky ?.... 99 % mužov, ktorý nosia silonky, odpovie .. NIE ... aj keď silonky nosí. Muž to neprizná z obáv, z reakcii svojho okolia. Muži sú zbabelý a radšej to taja aj pred svojimi blízkymi a niekedy dokonca aj pred vlastnou manželkou. Muž si oblečie pančuchy len vtedy, keď vie, že to nikto nezistí a nebude sa vyzliekať do spodného pádla. Poznám to lebo som patril medzi tých zbabelcov. Niekedy počúvam názory obmedzencov tu na internete že muž, ktorý nosí silonky je úchyl, gay, tranzsexuál a podobné bludy. Ale to je nezmysel! V mojom okolí a v mojom meste je dosť rozumných ľudí, ktorý vedia že nosím silonky a berú to ako bežnú záležitosť. Nosím silonky verejne. Muži ktorý nosia silonky sú obyčajný muži, len radi nosia to čo sa im páči a čo vyrábajú aj pre mužov. Muži majú tiež právo nosiť to čo chcú nosiť, ako aj ženy. Ženy nosia oblečenie, ktoré bolo donedávna výhradne doménou iba pre mužov. Nohavice, kravaty, saká atď. Do začiatku 2 svetovej vojny, bolo nemysliteľné, aby žena sa objavila na verejnosti v nohaviciach. Považovalo sa to za neprístojné. Dokonca do 31. 9. 2010 vo Francúzsku platil ešte zákon zo 17 storočia, ktorý zakazoval nosiť ženám nohavice!(Ale od začiatku 2 svetovej vojny ho ženy prestali dodržiavať.) Dôkaz nájdete na konci textu. Bolo to uverejnené nedávno v televízii a natrafil som na to aj na internete. Možno ste to sledovali. Stretol som sa ojedinele aj z názorom niekoľkých žien citujem.. silonky patria iba ženám!!... halo ženy zobuďte sa!...už dávno to neplatí. Žijeme v 21 storočí. Ja si myslím, že tento názor majú niektoré ženy z obáv a samoľúbosti, lebo sa boja že stratia svoje prednosti a ženské zbrane, ktorými vábia a lákajú v snahe zaujať muža a upútať na seba pozornosť. Ale to je omyl!!. Muž si ženu v silonkách vždy všimne, bez ohľadu na to či tento muž nosí silonky alebo nie. Ak nie je samozrejme gay. Mne sa ženy páčia a silonky nosím verejne a nestratil som záujem o ženy. Ale stretávam sa aj z názorom žien, že sa im postava muža v silonkách páči a dokonca ich to vzrušuje. Takže dámy, žiadate od mužov pre seba rovnoprávnosť a emancipáciu...máte ju, tak ju žiadame aj mi muži od Vás.
Viete že vo svete aj u nás je módny trend?. silonky pre mužov? Je veľa výrobcov pančuchového tovaru pre mužov vo svete, na Slovensku aj v Českej republike. Napríklad .. ELA, EVONA, ARIES, ELITE, PAUMA, LOANA, ARIADNE. Dokonca aj silne konzervatívnom Japonsku. Môžete sa presvedčiť aj z albumu výrobkov. Ja pančuchy nosím verejne, nemám dôvod to tajiť, ani sa za čo hanbiť.