Richard
16.03.07,08:57
Chceli by ste mať svoju firmu v katalógu účtovných spoločností na najnavštevovanejšej stránke o účtovníctve na Slovensku?

Od dnes môžu pridať svoju stránku do Katalógu účtovníkov, audítorov a daňových poradcov úplne zadarmo nielen VIP členovia, ale aj predplatitelia encyklopédie drak.porada.sk.

V rámci prezentácie si môžete vytvoriť niekoľko podstránok, ako napr. popis služieb, referencie, cenník, kontakt atď. Pozrite si vzorový príklad pre inšpiráciu.

Ak nie ste VIP, alebo nemáte predplatenú encyklopédiu drak.porada.sk, môžete sa registrovať za poplatok 600,- Sk/ročne.
Zalistovanie si môžete objednať na email: podpora(zavinac)porada.sk

Za doplatok 400,- Sk ročne môžete využívať túto prezentáciu ako vlastnú webstránku s adresou www.ucto.porada.sk/mojafirma
Richard
17.03.07,07:39
Ešte pripomeniem, že pridanie firmy je anonymné ak si túto možnosť zvolíte.
Premyslite si však obsah prezentácie skôr ako ho uložíte anonymne pretože ho potom už nemôžete bez vyžiadania prístupu editovať.
Monika Kováčová
17.03.07,08:21
Richard je to skutočne zaujímave, ale venovať sa tvojej super ponuke môžem až po 25. apríli.... fňuk...
STRELEC
17.03.07,12:19
A keď mám DRAK-a a súčasne si ma zaradil do VIP, tak môžem zaevidovať 2 spoločnosti?
:)
Monika Kováčová
17.03.07,12:20
A keď mám DRAK-a a súčasne si ma zaradil do VIP, tak môžem zaevidovať 2 spoločnosti?
:)

Strelec jeden, podaj mu prst, zoberie ti celú ruku... :D :D :D (nechcela som napísať "Strelec jeden nenažraný", teda vlastne pôvodne chcela ale potom nie a potom som to aj tak napísala...):) Veď ty sa neurazíš, že?
VTerezka
17.03.07,13:33
Ďakujem, super zaujímavá ponuka, využijem, ale tiež až po odovzdaní daní :o)
Richard
17.03.07,15:01
Dostal som otázku ako pridať firmu. Keď máte otvorený katalóg účtovníkov tak nad zoznamoma pod zoznamom firiem je "Pridať firmu"
STRELEC
17.03.07,15:48
Strelec jeden, podaj mu prst, zoberie ti celú ruku... :D :D :D (nechcela som napísať "Strelec jeden nenažraný", teda vlastne pôvodne chcela ale potom nie a potom som to aj tak napísala...):) Veď ty sa neurazíš, že?
A bola by mi urážlivosť na niečo platná??? Asi :mee: (žial) nie.
Tak som sa teda rozhodol, že sa urážať nebudem. :D:D
Ono pravda je taká, že momentálne neviem o význame zaevidovania sa (pre mňa) kdekoľvek.
Pozriem sa, aké údaje sa požadujú pre zaevidovanie a tak. Ale to má ozaj času.

PS: Ale ozaj: "pri súbehu" DRAK-a a V.I.P. nemal by byť aj benefit "dve krát"??? :D:D
PS-2: To "ermon" : asi si vystihla podstatu - ešte neviem, či vôbec chcem, ale už to chcem 2x!! :rolleyes::rolleyes: