jana007
16.03.07,09:12
Ahojte, chcem Vás pekne poprosiť, či niekto nemá spracovaný cestovný príkaz v excelovskej tabuľke na používanie súkromného auta na podnikateľské účely. Vopred veľmi pekne ďakujem.
jana007
16.03.07,09:08
Veľmi by som to potrebola. Nemôžete ?
Zita5
16.03.07,09:14
Janka vieš prečo Ti doposiaľ nikto nedal odpoveď ? Pretože treba skutočne hľadať na Porade , a zaručím Ti , že by si našla tak ako ja ....len treba chcieť a nakoľko si nová tak sa treba aj trošičku s Poradou naučiť pracovať . Nič v zlom .;)
Do budúcna hore lišta ..Hľadaj " vpíš slovko čo hľadáš a zobrazia sa Ti všetky príspevky týkajúce sa toho čo hľadáš .

http://www.porada.sk/showthread.php?t=6563&highlight=Cestovn%FD+pr%EDkaz
Bavi
16.03.07,09:15
jana007
16.03.07,10:58
Ďakujem za odkazy. Ja som hľadala "cestovný príkaz" cez vyhľadávač. Všetko sú iba ako tlačivá. Ja som myslela taký, ktorý bude i rátať napr. km, náhrady, stravné a pod.
jaja99
17.03.07,12:08
Prikladám jednoduché vyúčtovanie prac.cesty v exceli. Prepočítava čas strávený v danej krajine. Stravné a vreckové treba dopisovať ručne. Používam ho na jednodňové zahraničné pracovné cesty. Naviacdňové cesty ho upravujem vkladaním riadkov. Mne dosť pomohlo to, že nemusím čas v danej krajine prepočítavať a prehľad stravného 25%/50%/100% mám v hornej časti tabuľky. Cestovný príkaz mám z porady - vypisujeme llen na začiatku roka a je platný pre vodiča na jeden kalendárny rok.
jana007
23.03.07,05:25
Ahojte, nakoniec som si ten cestovný príkaz vytvorila sama. Ak to niekomu pomôže budem rada. Ide o vyučtovanie súkromného auta používaného v podnikaní. Farebné bunky sú vzorce, tam nevpisujte nič.