klarissa
16.03.07,19:05
Môže sa so mnou niekto podeliť o skúsenosti s načúvacím aparátom, mám problémy so sluchom,´ďakujem
ondrejvla
16.03.07,19:11
Môže sa so mnou niekto podeliť o skúsenosti s načúvacím aparátom, mám problémy so sluchom,´ďakujem

Posúvam...
klarissa
17.03.07,17:39
no vidím že asi som na svete sám
Nika
17.03.07,17:51
Musíš byť trochu trpezlivý. Cez víkend je "dochádzka " poradu voľnejšia - je tu vždy menej ľudí. Počkaj do pondelka.
Všetko čo o načúvacích prístrojoch viem je, že švagriná prestala počuť na jedno ucho-počuje len vysoké tóny- a lekári jej nechcú dať načúvací prístroj kým má zbytky sluchu.
ondrejvla
17.03.07,17:58
Musíš vydržať, je tu taký človek, napíšem jej mail, nech sa Ti ozve. Určite nie si so svojim problémom sám - sama...
Laura1
18.03.07,06:40
Ako vidím,Lenka Ti priložila stránku na načúvacie prístroje.
Ja používam nač.príst. 12 rokov, tieto digitálne strojčeky sú neporovnateľne lepšie - sú v cene od 15-30.tisíc. Poisťovňa hradí cca 6. Najprv však musíš zájsť na vyšetrenie aby Ti zistili, aký je dôvod nedoslýchavosti. V mojom prípade je to odumieranie sluchových nervov a nepočujem asi na 80%.
Načúvací prístroj pomáha, ale zázraky nerobí. Napíš bližšie, čo by si chcel vedieť.
Pozdravujem Ťa a držím Ti palce!
ondrejvla
18.03.07,18:14
Ako vidím,Lenka Ti priložila stránku na načúvacie prístroje.
Ja používam nač.príst. 12 rokov, tieto digitálne strojčeky sú neporovnateľne lepšie - sú v cene od 15-30.tisíc. Poisťovňa hradí cca 6. Najprv však musíš zájsť na vyšetrenie aby Ti zistili, aký je dôvod nedoslýchavosti. V mojom prípade je to odumieranie sluchových nervov a nepočujem asi na 80%.
Načúvací prístroj pomáha, ale zázraky nerobí. Napíš bližšie, čo by si chcel vedieť.
Pozdravujem Ťa a držím Ti palce!

Cmuk! Ja som vedela, že sa ozveš! Si správny človek, ďakujem že si, som rada, že sa osobne poznáme.
klarissa
19.03.07,15:07
chcem odpovedať Jane, ale neviem sa schovať ako súkromná správa, mohla by si mi v tom pomôcť?:mad:
klarissa
19.03.07,15:11
Ahoj Laura1, som v tom tak isto 12 rokov sa trápim s načúvatkom, zatiaľ v pohode, ale najviac mi vadí, že na to ucho kde ho nosím sa mi stráca sluch, necítiš to aj ty?
Laura1
19.03.07,16:52
Ahoj Laura1, som v tom tak isto 12 rokov sa trápim s načúvatkom, zatiaľ v pohode, ale najviac mi vadí, že na to ucho kde ho nosím sa mi stráca sluch, necítiš to aj ty?
Ja osobne tiež horšie počujem na ucho, kde nosím aparát, ale myslím si, že nie kvôli strojčeku, nakoľko je to tak od začiatku. Je však zaujímavé, že majú na mňa hovoriť z druhej strany - tomu sa každý čuduje, keď vidia strojček, chcú mi šepkať do úška, kde ho nosím.
klarissa
20.03.07,14:31
Ďakujem LAURA1 ale súkromné správy aj u teba sa mi vyhadzujú s obmedzením na 5 povolených správ. A vôbec vadilo by ti,keby si mi dala Tvoju mailovú adresu? ´dakujem
ignis1
12.02.09,16:20
Chcem sa opýtať niekoho, kto nosí načúvací strojček a pracuje s počítačom, či nepociťuje, ako keby sa "nabíjal" energiou. Mám takú skúsenosť, že pri dotyku s nejakou vecou ako keby mnou prešla elektrika. Už si neviem rady.
myny
13.07.09,08:44
ahojte, bude to trochu mimo temy, ale verim, ze dostanem nejaku odpoved,pripadne radu. Pred dvoma dnami som bola na diskoteke a dost casto som stala pri repraku..Odvtedy nepocujem "tichsie" zvuky a stale mi huci v hlave.. Myslite,ze ma to este prejde? Dakujem za odpoved