labada
16.03.07,22:14
Prosím vás poaďte nejakú lacnú a peknú dovolenku pri mori.Nemusí byť veľmi náročná.Som sama s dvoma deťmi a rada by som im dopriala peknú dovolenku.
ďakujem.
anto
17.03.07,04:43
Slovenské more - Oravská priehrada je dobrá. Ak sa vydarí počasie, inak lacno nie je nikde, najlacnejšie je Ukrajina a naši, ktorí boli v Bulharsku vraveli, že sú tam ceny ako u nás.
STRELEC
17.03.07,05:17
My sme boli min. roku v Chorvátsku. Prvý týždeň Baška Voda. Nie zlé, ale druhá časť pobytu - niečo vyše týždňa - severnejšie - Vodice - dedinka Srima. Urobím "reklamu" a priložím vizitku.
Kľudnejšie prostredie, dobré ubytovanie a lacnejšie ako v hoteli. More "pod nosom", miestne zvyky ešte so zbytkami pôvodnosti. More teplé, čisté ... atď.
Mám tam zajednaný pobyt od konca júla.
jamis
17.03.07,15:40
My sme boli min. roku v Chorvátsku. Prvý týždeň Baška Voda. Nie zlé, ale druhá časť pobytu - niečo vyše týždňa - severnejšie - Vodice - dedinka Srima. Urobím "reklamu" a priložím vizitku.
Kľudnejšie prostredie, dobré ubytovanie a lacnejšie ako v hoteli. More "pod nosom", miestne zvyky ešte so zbytkami pôvodnosti. More teplé, čisté ... atď.
Mám tam zajednaný pobyt od konca júla.

Vodice ?...Aj ja sa tam tento rok chystám. Hovoríš, že je tam pekne ?
Zužu
17.03.07,15:45
Vo Vodiciach je pekne, ale mi sme namali dobré ubytovanie. Bývali sme v súkromí a nenatrafili sme na dobrého domáceho.
jamis
17.03.07,15:47
No uvidíme ako bude. Snáď to bude v poriadku.
aisa
18.03.07,08:54
Labada: zavolaj do CK EUROTOUR t.č. 052/ 772 37 53,
789 28 71.Boli sme s nimi na Makarskej a za tú cenu, ktorú sme platili sme boli naozaj spokojní. Majú luxusný autobus, výborne vyriešený odchod, i príchod, dobre varia a na Makarskej je pekne. Skús zavolať, uvidíš. Za to, že sú lacní sa nemusíš báť, ubytko je čisté, príjemné i keď to nie je hotel.
1janka
18.03.07,19:55
ahoj labada...ja ti môžem poradiť dobrú a lacnú dovolenku do grécka, mestečko Leptokária, pekné prostredie aj ubytovanie a aj strava je tam v prijateľných cenách....jedine náročnejšia a dlhšia cesta..ale absolvovala som to niekolkokrát a dá sa to v pohode....ja to odporúčam
George Michael
18.03.07,20:23
Lacno sa dá ísť aj letecky. My máme zaplatené letenky cez sky europe a ubytovanie v penzióne - nájdené cez net. Letenky sa dajú veľmi výhodne kamkoľvek rezervovať už teraz a je to oveľa lepšie, ako trmácať sa autom alebo autobusom.
ondrejvla
18.03.07,20:47
:eek: Tak toto je provokácia...Ešte nie sú všetky DP, nie je DPH za február, ani za kvartál...- a ľaľa, že dovolenka!:mee: Prosím, neprovokovať!mimotemy
Ivenka
18.03.07,20:52
Súhlasím s Ondrejvla ..... ale napriek tomu.
Na Makarskej je ozaj super pokiaľ máš nenaročné deti. Lebo ten zábavný park, do ktorého budeš musieť s deťmi chodiť Ťa vyjde super draho. Ja som nemala problém povedať svojmu synovi "nie" a on to vedel pochopiť. Ale bˇola tam znama, ktorá bola viac v parku ako na pláži. PS: a je tam strááášne veľa ľudí.
ondrejvla
18.03.07,21:01
Súhlasím s Ondrejvla ..... ale napriek tomu.
Na Makarskej je ozaj super pokiaľ máš nenaročné deti. Lebo ten zábavný park, do ktorého budeš musieť s deťmi chodiť Ťa vyjde super draho. Ja som nemala problém povedať svojmu synovi "nie" a on to vedel pochopiť. Ale bˇola tam znama, ktorá bola viac v parku ako na pláži. PS: a je tam strááášne veľa ľudí.

Pokiaľ si na mestskej pláži, tam je veľa ľudí, ale ak si pri hoteli Biokovo, sú tam krásne zákutia, miesta, kde nie je nával.
Zdeni
18.03.07,21:07
No ja, ako odporca dovoleniek som sa dala tento rok deťmi a manželom nahovoriť na dovolenku. Avšak som si nemyslela, že ju budem vyberať podľa tobogánov.:eek: Moje deti a aj mažel chcú ísť len tam, kde sú samé tobogány. Takže neviete poradiť nejakú destináciu? Asi najradšej, teda keď už mám ísť, tak Grécko.:rolleyes:
George Michael
19.03.07,06:11
:eek: Tak toto je provokácia...Ešte nie sú všetky DP, nie je DPH za február, ani za kvartál...- a ľaľa, že dovolenka!:mee: Prosím, neprovokovať!mimotemy
Myslím, že táto téma nebola zadaná ako provokácia. Nie sme tu všetci účtovníci. Ja robím DP len jedno - svoje a DPH mi "nič nehovorí;) ". Tak máme viac času myslieť aj na dovolenku.
Ančika
20.03.07,11:13
A mne sa veru téma tiež páči. Na stole rozpracované DP + DPH, vonku prší, prší, len sa leje a tu - Makarská, Grécko, Bulharsko, more a slniečko. Stačí kliknúť, pozrieť si pár záberov z minuloročnej dovolenky a som raji. Myseľ sa vyčistí, osvieži a hurá - pokračujeme v tvrdej realite. Čaute poraďáci, pracujte a tešte sa na pekné leto.:)
Dan1
20.03.07,12:38
Aj napriek tomu, že hovoríte, že je to provokácia ( ale zľavy na pobyty sú len do konca marca-takže sa to musí riešiť súbežne, i keď je to fakt nanič, lebo hlava v DP a na dovolenke zároveň nič moc), chcem Vás poprosiť, či ste niekto neboli v Chorvátsku v Rovinj sa to vola a vo Villas Rubin apartmánoch, resp. aspoň to mestečko a pláž či niekto nepoznáte. Moc by mi to pomohlo, lebo mám detičky a nerada by som sa naviezla do problémov. Ďakujem.
Dan1
20.03.07,16:31
Haló tak nikto nemáte skúsenosť s týmto miestom - hore čo uvádzam?
1janka
22.03.07,09:11
Mestečko Rovinj je prekrásne...ale nemám skúsenosti s plážami my sme tam odbehli z Puly..ale odbehávali sme tam skoro každý den 40 km kôli tomu že sa nám to mesto neskutočne páčilo...úžasná romantická dovolenková atmosféra hlavne večer...:)
Dan1
22.03.07,09:50
Ďakujem za info 1janka, lebo neviem do čoho ideme, tak si ma ukľudnila. Dík.
ZuzanaP
22.03.07,11:57
Tiež sme boli min. rok na Makarskej:D , boli sme úplne spokojní, aj s ubytovaním, so stravou, s počasím a aj s delegátmi. Ja teda nemusím celý deň vylihovať na pláži, tak sme si zliezli Makarskú skoro od Bašky až po Tučepi. Je tam veľa nádherných pláži, na ktorých je málo ľudí. Hneď by som si dala povedať.:rolleyes:
bobo1
22.03.07,17:26
Reakcia na č. 13 - aj u nás sú tobogány veľmi dôležité - len neviem či viac pre tatika ako synčeka :-) . Keďže aj cena je dôležitá - vyhralo Tunisko cez Firotour - pozri si katalóg - mesto Hammamet , veľmi sme uvažovali aj o Turecku - v Koale tour je stredisko priamo v aqua parku dokonca s kajakárskou dráhou. Ak
labada
25.03.07,19:45
Ďakujem za rady!
lenkaont
28.03.07,18:38
Aj ja mam pre vas jeden typ od cestovnej kancelarie
Lomnica Tour - Lido Degli Estenci
Da sa tam ist do kempa s polmenziou od cca 3000sk na osobu/dospely, ale zdetmi bi to vyslo ist vyhodnejsie. Boli tam znami a chvalili si. Vraj im varila ceska a ze chodili aj na duplu:D . Myslim ze super pre deti. Vyzera to lakavo. My sme sa to zial dozvedeli az ked sme mali zaplatenu nasu dovolenku, ale ak to bude aj o rok tak isto za taku cenu pojdeme. Lenka:D