jued
17.03.07,13:52
Neviete mi poradiť, keď si chcem dať hocičo vytlačiť, či je to účtovná kniha, alebo faktúra tak mi vypíše nasledovné chybové hlásenie:

Chyba pri tvorbe tlačového výstupu, nie je možné vytvoriť tlačovú úlohu, kód chyby: 501.Invalid job number

Vedel by mi niekto poradiť čo s tým
Braňo
17.03.07,12:58
Už si skúšal hotline k tomuto programu?
jued
17.03.07,13:09
Posielala som im e-mailom bližší popis problému , pýtali sa ma ktorú verziu mám nahratú a po mojej odpovedi sa mi už neohlásili. Telefonicky sa mi zatiaľ s nimi nepodarilo skontaktovať, lebo na tomto programe pracujem len cez víkend.
joni102
19.03.07,14:43
Ahoj Jued,

ked ti vypisuje chybu 501 znamena to ze mas nieco zle nainstalovane. Nainstaluj si znova oberon ale aj so sytemovymi subormi. Pri instalacii si daj pozor aby si tam mala zasrktnutu moznost instalovat systemove priznaky.
Dufam ze som ti pomohla:) :)
joni102
19.03.07,14:49
a este ma napadlo, nainstaluj si program oberon a nie upgrade
Mato2008
07.04.08,07:50
Mam uplne rovnaky proble, tato chyba nastane aj pri exporte faktury, nemusi ist iba o tlac.
Skusal som installovat plnu instalaciu (nielen upgrade) ale nepomohlo.
Ma niekto info ako sa to da vyriesit ?
Momentalne vobec nemozem tlacit faktury.
anithocka
19.04.08,18:50
Mam uplne rovnaky proble, tato chyba nastane aj pri exporte faktury, nemusi ist iba o tlac.
Skusal som installovat plnu instalaciu (nielen upgrade) ale nepomohlo.
Ma niekto info ako sa to da vyriesit ?
Momentalne vobec nemozem tlacit faktury.


mozno je uz pozde na odpoved, ale tak odpoviem ja som mala ten isty problem a nakoniec mi zistili chybu v nastaveniach tlaciarne skus pozriet tam
riordan
21.04.08,13:43
Môže byť chyba už pri sťahovaní, mám skúsenosť, že cez MOZILLU to nejde, len explorer. Aj sa mi stalo, že pri inštalácii to padlo.