tonkat
17.03.07,18:25
Prikladám dnešné foto z vlastnej záhradky. Nefotila som ja, ale syn, priznám sa bez mučenia. A inšpiroval ma Richard. Tak pre potešenie prikladám.

Doplňam názvy kvetiniek, keďže neviem zmeniť resp. pridať názvy obrázkov.
1. Krokus modrý
2. Krokus žltý
3. Kalina
4. Kalina
Tweety
17.03.07,17:28
Prikladám dnešné foto z vlastnej záhradky. Nefotila som ja, ale syn, priznám sa bez mučenia. A inšpiroval ma Richard. Tak pre potešenie prikladám.
To je paráda, gratulujem.:) Len neviem, či vydrží dlho, lebo hlásia ochladenie, fňuk.
hermiona
17.03.07,17:45
Nádhera, potešila som sa a idem ďalej učtovať...
Richard
19.03.07,15:55
Super! Pekné fotečky!!! Hlavne tie kvapky vody to umocňujú...

Ej veru sa nám ochladilo. Ja som bol cez víkend na Orave a tam toho ešte veľa nekvitne. Skôr sneží :)

Ozaj čo tak doplniť aj názvy k tvojmu foto-herbáru?
DanielaSL
19.03.07,15:58
A ja vám môžem poslať dnešné....snehové, až by sa vám zdalo, že ste dlho sneh nevideli....;) :)
Richard
23.03.07,17:48
tie krokusy sú fakt pekné a aj pekne nafotené už som si ich bol pozrieť niekoľko-krát :-)
Tweety
23.03.07,17:52
tie krokusy sú fakt pekné a aj pekne nafotené už som si ich bol pozrieť niekoľko-krát :-)
Hovorí sa tomu krásnu aj balzam na dušu.:)
Janiela
23.03.07,17:54
Krokus modrý som si chcela dať ako pozadie. Škoda, že sa to nedá zväčšiť, mohla som sa denne vytešovať.
tonkat
24.03.07,12:41
Krokus modrý som si chcela dať ako pozadie. Škoda, že sa to nedá zväčšiť, mohla som sa denne vytešovať.
Teším sa, že vás to potešilo, fotky sú robené mobilom, tak asi preto sa to nedá zväčšiť, nevyznám sa v tom. Aj ja som si ich chcela dať do pozadia, ale to nevyzerá dobre.
Marianna01
24.03.07,15:25
tie modré krokusy sú nádherné. Aj ja chcem modré krokusy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
willma
24.03.07,17:29
Tak kliknúť na obrážťok krokusov pravým tlačidlom,, uložiť cieľ ako... na plochu, pravým tlačidlom kliknúť na plochu, rozbalí sa okienko na konci ktorého sú vlastnosti, kliknúť, vzápätí na pracovná plocha, vpravo kliknúť na prehľadávať , na ľavej strane vyhľadať prac. plochu. vpravo sa rozbalí všetko čo na pracovnej ploche je, vyhľadať obrázok s krokusmi, dať použiť a ja to mám krásne na celej ploche. Cmuk, dúfam, že je to aspoň trochu zrozumiteľné.
Elena Navrátilová
24.03.07,17:53
....ja to už mám na ploche.... willmuš super...
tonkat
24.03.07,18:05
....ja to už mám na ploche.... willmuš super...
Aj ja to už mám, díky vrelé. Ja som to predtým robila ináč, dala som si uložiť obrázok ako ... a keď som dala roztiahnuť, tak to bolo škaredé. Ale toto je super.
Elena Navrátilová
24.03.07,18:08
Aj ja to už mám, díky vrelé. Ja som to predtým robila ináč, dala som si uložiť obrázok ako ... a keď som dala roztiahnuť, tak to bolo škaredé. Ale toto je super.
Ja som to urobila aj tak že som dala nastaviť ako pozadie a mala som to na ploche, keď si to dáš ako dlaždice, máš celú plochu drobných krásnych krokusov.... to je krása...;)
Janiela
25.03.07,07:40
Ach, to je úžasné. Urobila som to tak aklo Wlmuška radila a nemám to rozmazané. Hneď aj pracuje sa mi lepšie. Veľké pohladenie pre dušičku, kt melie z posledného. Zaujímavé, ako "maličkosti" dokážu človeka potešiť.
Autorovi obrázkov želám pekný deň.
Simonab
25.03.07,09:39
Nádhera už to mám aj ja. Tonkat ďakujem aj Wilmuške za návod.
willma
25.03.07,10:06
nemáte za čo, som rada, že to chaotické poradenie bolo celkom chápateľné:D
Elena Navrátilová
25.03.07,10:07
nemáte za čo, som rada, že to chaotické poradenie bolo celkom chápateľné:D
Prosím Ťa willmuška, aké chaotické :D ;) Toja Bety ;)
willma
25.03.07,10:11
halóóóó Bety
matthew12
31.07.09,07:28
Krokus modrý som si chcela dať ako pozadie. Škoda, že sa to nedá zväčšiť, mohla som sa denne vytešovať.
ja som si to na pozadie dal staci klinut lavym na obrazok potom pravym a nastavit ako pozadie pracovnej plochy .. teda ak mas prehliadac mozilu firefox a na pozadi to vyzera perfektne
willma
31.07.09,09:57
skvelý a ešte k tomu mimoriadne jednoduchý návod pre ohnivého lišiaka :D