Jevajs
18.03.07,19:41
Máte dojem?
1. že nič neviete?
2. že aj to čo viete nestihnete?
3. že aj to čo stihnete, urobíte zle, lebo to neviete dobre?
4. že všetko čo ste doteraz urobili ste isto urobili zle?
5. že na kopu vecí ste zabudli?
6. že na kopu vecí ste si nespomenuli?
7. že ak aj ste si náhodou spomenuli tak už neskoro?
8. že som zlezaradil
9. že som mimotemy

Ak taký dojem mám len ja, odložím kalkulačku, pero a idem k doktorovi sa liečiť
Miška1
18.03.07,19:07
Jevajs,také pocity, aké opisuješ, mávam pravidelne každý rok už v priebehu troch rokov. A čím bližšie je termín 31.3, tohto roku 2.4, tým sú moje pocity intenzívnejšie a negatívne myšlienky horšie.Z toho sa dostaneš.
Liptáčik
18.03.07,19:13
Poznám to aj ja vďaka tiežklientom, ktorí dávajú doklady na etapy, čo možno najneskôr, ale uzávierku by chceli hádam už pred mesiacom. Vtedy vyzárm asi takto :confused: :o :mad:
Marianna01
18.03.07,19:19
mňa keď prepadnú podobné myšlienky, snažím sa sama seba presvedčiť, že to až také hrozné nebude. Niečo snáď aj viem, aj keď, slovami klasika: Viem, že nič neviem. Ale v tom najhoršom okamihu tieto skutočnosti vytlačím do kútika mysle a dovolím im plne prepuknúť, keď tretieho budem umývať celá šťastná - pri mojom šťastí- za dažďa- okná...:---
Janka P
22.03.07,08:16
Ani sa nepýtajte aký dojem som mala zo seba, keď som pri druhom synovi už v pôrodnici riešila problémy klientov a potom ešte ďalších pár rokov, čím viac som pracovala, tým viac som bola zavalená prácou a moje sebavedomie klesalo ... Postupne ale vo mne dozrelo presvedčenie, že trochu zdravej drzosti a sebavedomia neuškodí, začala som sa tým riadiť a dnes sa už len pousmejem nad starými časmi. Takže verte mi, začnite si veriť (všetko sa dá riešiť, chyby sa dajú opraviť ) a vám bude lepšie. Držím palce ! :) :cool: :---
ludmilla
22.03.07,10:04
Máte dojem?
1. že nič neviete?
2. že aj to čo viete nestihnete?
3...


Vidíš je to len dojem a dojem nie je choroba, preto hlavu hore. To chce urobiť si radosť, niečo pekné si kúpiť, s niekym sa stretnúť, nachvíľu vypnúť. Rozmýšľaj, čo by tí ostatní bez teba robili?!
Tvoje dojmy rastú priamo - úmerne s množstvom tvojich povinností. Výsledok je = Všetci Ťa potrebujú!
Pekný deň.
kukučka
22.03.07,10:11
Daj si čokoládku a MAKEJ TONDA ! ;) :D :---

PS.
rodinná hláška prevzatá pred 30-timi rokmi na vojne od jedného čecha, ktorý sám seba takto poháňal do fyzickej práce
Querk
22.03.07,13:52
:confused: no asi takto... musis popisat problem, lebo neviem ci ide o prechodnu depresiu, alebo o akisi typ ankety.
Jevajs
23.03.07,16:39
Vyzerá to tak, že je to prechodná depka spojená s anketou. ;) Ale keďže v tom nie som sama, tak mi začína byť lepšie. Nie že by som to ostatným priala, ale začínam si uvedomovať, že ten lekár ešte chvílu počká ...
kalkulka
24.03.07,08:30
Máte dojem?
1. že nič neviete?
2. že aj to čo viete nestihnete?
3. že aj to čo stihnete, urobíte zle, lebo to neviete dobre?
4. že všetko čo ste doteraz urobili ste isto urobili zle?
5. že na kopu vecí ste zabudli?
6. že na kopu vecí ste si nespomenuli?
7. že ak aj ste si náhodou spomenuli tak už neskoro?
8. že som zlezaradil
9. že som mimotemy

Ak taký dojem mám len ja, odložím kalkulačku, pero a idem k doktorovi sa liečiť
Daj si nejaké vitamínky, zvýš prísun ovocia, daj si kávičku, čokoládku, aby sa lepšie rozmýšľalo. Hlavne si ver. Zvládneš to! Veď dobre vieš, že musíš.
Nie si sama, čo x-krát preverí aj obyčajnú jasnú vec, aby to len bolo dobre. Zachovaj kľud a neznervózňuj sa. Nervozita iba uberá čas. A ten lekár? Príde sám v apríli.
Querk
24.03.07,10:22
Vyzerá to tak, že je to prechodná depka spojená s anketou. ;) Ale keďže v tom nie som sama, tak mi začína byť lepšie. Nie že by som to ostatným priala, ale začínam si uvedomovať, že ten lekár ešte chvílu počká ...

No. ako sa spieva. pohoda klidek, tabacek / az ne ten tabacek / to to musis dodrzovat. Nic neni take zle ako vyzera.
a mimichodom kazdy ma take dny ako ty. ja npr chodim do roboty z pocitom ze mi niekto ma vynadat - a ked to sice je aj pravda.... ale netrapi my to. nic nech ta netrapy pokim sa snazis