matalenka
19.03.07,13:35
Dobry den, chcem vas poprosit, ake prilohy davam do danoveho priznania u SZCO, ktorý má aj slovenkú aj českú živnost? V CR má už odovzdané DP a daň zaplatenú.

Sú to tieto prílohy?

Výkaz ziskov a strát prepočítaný na Sk,
Súvaha prepočítaná na Sk,
Výkaz o majetku a závazkoch v Sk,
Výkaz o príjmoch a výdavkoch v Sk,
potvrdenie o odovzdaní danového priznania v CR,
kópiu dokladu o zaplatení.

Dakujem.
matalenka
20.03.07,07:36
Moze mi to niekto odsuhlasit alebo vyvratit?

Nech mozem pokracovat v praci. Dakujem.
Olgica
20.03.07,07:46
Dobry den, chcem vas poprosit, ake prilohy davam do danoveho priznania u SZCO, ktorý má aj slovenkú aj českú živnost? V CR má už odovzdané DP a daň zaplatenú.

Sú to tieto prílohy?

Výkaz ziskov a strát prepočítaný na Sk,
Súvaha prepočítaná na Sk,
Výkaz o majetku a závazkoch v Sk,
Výkaz o príjmoch a výdavkoch v Sk,
potvrdenie o odovzdaní danového priznania v CR,
kópiu dokladu o zaplatení.

Dakujem.
U SZČO sa vyplňujú len Výkaz o majetku a záv., výkaz o príjmoch a výdavkoch a daň.priznanie.
evina
20.03.07,07:47
Dobry den, chcem vas poprosit, ake prilohy davam do danoveho priznania u SZCO, ktorý má aj slovenkú aj českú živnost? V CR má už odovzdané DP a daň zaplatenú.

Sú to tieto prílohy?

Výkaz ziskov a strát prepočítaný na Sk,
Súvaha prepočítaná na Sk,
Výkaz o majetku a závazkoch v Sk,
Výkaz o príjmoch a výdavkoch v Sk,
potvrdenie o odovzdaní danového priznania v CR,
kópiu dokladu o zaplatení.

Dakujem.

No myslím, že si z neho urobila viacero osôb. Neviem ako má upravené príjmy v ČR, ale myslím si, že všetky príjmy by mal priznávať na SR /tu však neviem presne, neviem presne o čo ide/.
Výkaz Z a S a súvaha sú výkazy pre PO. Výkaz o príjmoch a výdavkoch, o majetku a záväzkoch sú pre FO.
matalenka
20.03.07,08:12
Ja viem, ale preberala som uctovnictvo a ta uctovnicka predtym to tam takto davala. Na slovensku je SZCO a tu vedie jednoduche uctovnictvo, ale v CR vedie podvojne uctovnictvo, tak neviem co stym. Co mu mam vlastne dat do priloh??

Dakujem ze sa konecne niekto ozval.
evina
20.03.07,08:19
Ja viem, ale preberala som uctovnictvo a ta uctovnicka predtym to tam takto davala. Na slovensku je SZCO a tu vedie jednoduche uctovnictvo, ale v CR vedie podvojne uctovnictvo, tak neviem co stym. Co mu mam vlastne dat do priloh??

Dakujem ze sa konecne niekto ozval.

Ako kto a v čom pôsobí v Čechách?
matalenka
20.03.07,08:31
V CR pracuje tiez na zivnost. Ale vedie tam podvojne uctovnictvo. Na Slovensku pracuje tiez na zivnost a vedie jednoduche uctovnictvo. Kedze na SR zdanuje celosvetove prijmy, musim zratat do danoveho priznania aj ceske prijmy. Ale co z vykazami? Dam ako prilohu Suvahu a vykaz ziskov a strat preratanu na Sk z ceskej zivnosti? alebo co s tym?

Dakujem.