kateekol
20.03.07,11:44
Ahojte, prosím vas, uctujem pre obcianske zdruzenie, kde na prepravu sa pouziva sukromne auto- ide o nakladne auto do 3,5t - ktore nema v TP udanu spotrebu, neviete ako mam postupovat? Co mam pouzit pri vypocte cestovných náhrad? :confused:
skaspa
20.03.07,11:50
Ahojte, prosím vas, uctujem pre obcianske zdruzenie, kde na prepravu sa pouziva sukromne auto- ide o nakladne auto do 3,5t - ktore nema v TP udanu spotrebu, neviete ako mam postupovat? Co mam pouzit pri vypocte cestovných náhrad? :confused:
§ 7 ods. 6 zákona 283/2002 o cestovných náhradách: Ak technický preukaz cestného motorového vozidla údaje o spotrebe neobsahuje, na výpočet sa použije spotreba podľa technického preukazu cestného motorového vozidla rovnakého typu, s rovnakým objemom valcov motora a s rovnakým druhom pohonnej látky.

a § 7 ods. 3: Sumu základnej náhrady pri nákladných automobiloch a autobusoch dohodne zamestnávateľ so zamestnancom.
kateekol
21.03.07,08:33
dakujem...