MZUCTOVNIK
20.03.07,14:24
Živnostník, vykonávajúci ohlasovaciu živnosť pracoval na základe zmluvy so slovenskou s.r.o. na území Rakúska. Vykonané práce fakturoval uvedenej slovenskej s.r.o. v EURO. Považuje sa tento príjem za príjem zo zahraničia?
Ďakujem skúseným Poraďákom za radu.
Monika Kováčová
20.03.07,14:51
Nie, je to príjem podľa §6 - zo živnosti, ako píšeš sám.
Johanka
20.03.07,15:09
Ak by to mal byť príjem zo zdrojov v zahraničí, musel by to byť príjem na základe rakúskej živnosti.
MZUCTOVNIK
20.03.07,15:35
Ermon, Johanka, ďakujem za promptnú a kvalifikovanú odpoveď. mzuctovnik