slavienka
20.03.07,18:20
Toto je len taký podotaz. Pracujem krátko v jednej firme, ktorá má povinnosť auditu a náš audítor sa správa k nám účtovníčkam ako ku zvieratám, za každú chybu nám nadáva, kričí aj neoprávnene. Aké máte skúsenosti? Ja som toto ešte nezažila. Nepoznáte nejakého dobrého audítora v okolí ZA, ktorý by bol profesionál vo svojej profesií, ale mal aj ľudský prístup k svojim zákazníkom??? Vďaka:confused:
apo
20.03.07,17:31
Toto je len taký podotaz. Pracujem krátko v jednej firme, ktorá má povinnosť auditu a náš audítor sa správa k nám účtovníčkam ako ku zvieratám, za každú chybu nám nadáva, kričí aj neoprávnene. Aké máte skúsenosti? Ja som toto ešte nezažila. Nepoznáte nejakého dobrého audítora v okolí ZA, ktorý by bol profesionál vo svojej profesií, ale mal aj ľudský prístup k svojim zákazníkom??? Vďaka:confused:

Nie som auditor, ale keď som svojmu klientovi vrátil tabuľku s vyúčtovaním preplatkov z predpisu na bytoch už po niekoľký krát za sebou z toho dôvodu, že súčtové riadky a stĺpce neboli v exeli spočítané funkciou sum, ale na kalkulačke a s chybami povedal som mu, že je neschopný ch....

Zamyslite sa aj nad tým či opakovanými nedostatkami nevytáčate nemenovaného auditora.

Mojou povahovou črtou je, že som kľuďas, ale keď sa vytočím tak sa nepoznám ani ja sám seba.

Pozdravujem.

apo
Paula
20.03.07,17:38
povedal som mu, že je neschopný ch....

apo


:eek: .
apo
20.03.07,23:31
:eek: .

Áno, nemal som tak reagovať. Môj príspevok bol o tom, že sme ľudia a musíme vnímať jeden druhého a hľadať aj v sebe problém. Dnes by som si radšej zahryzol do jazyka.


apo