aamaterka
21.03.07,06:38
musim v danovom priznani uviest aj prijmy ktore mam z predaja Zepter lampy - príijmy su 10000? nemam na to zivnost. okrem toho som zamestnana a este mam prijmy aj ako SZCO.
Johanka
21.03.07,06:40
Predala si lampu ako svoju vlastnú hnuteľnú vec alebo si ju predala na základe nejakej zmluvy s Zepterom ?
aamaterka
21.03.07,06:42
na základe zmluvy
Johanka
21.03.07,06:54
A názov zmluvy, resp. predmet zmluvného vzťahu?
Odpoveď na základnú otázku , či musíš uviesť tieto príjmy v DP, je áno. Ide však o správne zaradenie tohto príjmu.
aamaterka
21.03.07,07:09
no zmluvu mam o poskytovani poradenskych sluzieb uzatvorenu s Zepterom.
ja sprostredkujem zaujemcu a s nim sa podpise kupna zmluva medzi Zepter a zaujemcom.....a mne ide provizia
Zuzanak1
25.03.07,08:15
Dobrý deň,
mám ten istý problém. Viete mi poradiť aké je to správne zaradeni príjmu? §6 ods.2 písm.b, alebo §8 ods. 1 písm. a, alebo iné v § 8. Dakujem.