brikina
21.03.07,06:46
prosim Vas,

minuly rok nam zomrel zamestnanec, mozem mu ja urobit ako zamestnavatel rocne zuctovanie?
Alebo musi to byt dedic?
fipina
21.03.07,06:47
Bez podpísanej žiadosti by som to nerobila. Pošli rodine potvrdenie. Veď nemôžeš vedieť, či nemal nejaké iné príjmy.
vikinka
21.03.07,06:49
Podľa § 49 ods.4 zákona č.595/2003 ZDP,daňové priznanie je povinný podať dedič. Daňové priznanie sa podáva do troch mesiacov po smrti daňovníka, pričom správca dane môže túto lehotu na žiadosť dediča predĺžiť
brikina
21.03.07,07:07
Podľa § 49 ods.4 zákona č.595/2003 ZDP,daňové priznanie je povinný podať dedič. Daňové priznanie sa podáva do troch mesiacov po smrti daňovníka, pričom správca dane môže túto lehotu na žiadosť dediča predĺžiť

Tie tri mesiace uz asi nestihne....:(