Liptáčik
22.03.07,01:09
Chcem sa opýtať: nemá niekto vyradenú, hoci aj nefunkčnú laserovú tlačiareň HL Laser Jet 4 L?
mysimis
22.03.07,05:33
Ja nejakú mám, ale už si nepamätám či je 4 alebo 6.
Liptáčik
22.03.07,20:17
Ak Ti to nerobí problém, skús sa pozrieť presnejšie. Ja mám 4 L a zišiel by sa mi náhradný diel, ktorý zatiaľ neviem zohnať.
anto
31.03.07,17:36
Ja ju tiež mám, ale ide mi dobre, zatiaľ neuvažujem z jej výmenou, ak vypadne tak potom si kúpim taktiež HP
Zitulda
26.07.08,14:16
Poradí mi niekto prosííím ?!
Snáď nebudem mimotemy ale ja mám tlačiareň LaserJet 6L . V poslednom čase sa mi stáva, že večer (vypínam PC a spolu sním sa vypína mi aj tlačiareň), som vytlačila niečo, nič nezostalo na tlačenie. Ráno zapnem PC, vidím že nabehne tlačiareň ale napríklad: zadám niečo tlačiť a tlačiareň netlačí. Až potom, keď reštartujem počítač, mi vytlačia sa zadané dokumenty.
Druhý problém je teraz tak rok vtom, že nemôžem dať viac papierov a tlačiť súvisle, lebo mi zatiahne všetky papiere. Musím ích klásť po jednom, vždy počkať na svetelný signál ,dať druhý papier. V prípade, že chcem tlačiť obojstranne, musím počkať na prvú stranu, vybrať ju dávať pozor ako ju vložím aby sa nestalo, že dole hlavou bude text oproti prvej strane a tak potom mám dvojstranu vytlačenú.
PS: Ak budete presvedčení, že je treba kúpiť nová tlačiareň, (pre moju prácu však je potrebná Laserová tlačiareň) tak budem rada ak poradite typ, ale potom už spolu so scenerom prosím. Cena -tú si nemôžem dovoliť viac ako cca 5000.- SK.
Ďakujem Zita
Surehand
27.07.08,20:01
Skús niečo ako SAMSUNG SCX-4200, CANON i-SENSYS MF4010, HP LaserJet M1120, to sú zariadenia, ktoré sa dajú vtesnať do 5 tisíc a fungujú ako tlačiareň, skener a kopírka. Skúsim ešte popozerať aj nejaké iné.
Zitulda
28.07.08,08:23
Skús niečo ako SAMSUNG SCX-4200, CANON i-SENSYS MF4010, HP LaserJet M1120, to sú zariadenia, ktoré sa dajú vtesnať do 5 tisíc a fungujú ako tlačiareň, skener a kopírka. Skúsim ešte popozerať aj nejaké iné.

Ďakujem krásne za námahu a radu.