luluhaha
22.03.07,14:02
Prosím o radu - ak má človek dva hlavné pracovné pomery - myslím každý v inej firme - napr. 5 hodín odpracuje, má nárok len na 1 stravný lístok na deň? alebo na 2?
dakujem
Tweety
22.03.07,13:03
Prosím o radu - ak má človek dva hlavné pracovné pomery - myslím každý v inej firme - napr. 5 hodín odpracuje, má nárok len na 1 stravný lístok na deň? alebo na 2?
dakujem
Má nárok na jednu z každého PP.
Hronská Iveta
22.03.07,13:07
Prosím o radu - ak má človek dva hlavné pracovné pomery - myslím každý v inej firme - napr. 5 hodín odpracuje, má nárok len na 1 stravný lístok na deň? alebo na 2?
dakujem
Má nárok na 2 stravné lístky. Pracovné pomery sa posudzujú samostatne a v každej firme, kde za pracovnú zmenu zamestnanec odpracuje viac ako 4 hodiny, má nárok od firmy na zabezpečenie stravného.
misok
04.05.07,08:18
Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o radu.

Mám 2 HPP, z toho jeden na 25 hodinový mesačný úväzok.Zaujímalo by ma:
- mám nárok na stravné lístky aj pri 25-hod.prac.úväzku ,
- ak áno, v akej hodnote
- a aký počet na mesiac.

Ďakujem za pomoc.
katkaj
04.05.07,08:20
Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o radu.

Mám 2 HPP, z toho jeden na 25 hodinový mesačný úväzok.Zaujímalo by ma:
- mám nárok na stravné lístky aj pri 25-hod.prac.úväzku ,
- ak áno, v akej hodnote
- a aký počet na mesiac.

Ďakujem za pomoc.

Nárok na stravný lístok máš pri odpracovaní viac ako 4 hodín denne ;)
misok
04.05.07,08:21
Ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď.

Pekný deň.:)
zienka
04.05.07,11:29
A mozem mat aj ja otazku? A ked tento zamestnanec pracuje v jedne firme 8 hodin - ma narok. V druhej pracuje niekedy 3 hodiny, niekedy 4, niekedy 6. Moze si uplanit len vtedy narok, ked pracuje tych 6 hodin? Musi poberat v tej druhej firme stravne listky?
Anja111
04.05.07,11:33
A mozem mat aj ja otazku? A ked tento zamestnanec pracuje v jedne firme 8 hodin - ma narok. V druhej pracuje niekedy 3 hodiny, niekedy 4, niekedy 6. Moze si uplanit len vtedy narok, ked pracuje tych 6 hodin? Musi poberat v tej druhej firme stravne listky?
Nárok na stravné má len keď odpracuje viac ako 4 hodiny.
Tweety
04.05.07,11:35
V prvej firme mu nárok jednozančne vzniká, v druhej mu vzniká pri zmene viac ako štvorhodinovej.