piskotka
23.03.07,14:06
Pekny den vsetkym,
mam malu otazocku... Neexistuju nejake specialne poznamky pre FO, ktore vedu podvojne uctovnictvo? Mam sice poznamky vo worde pre PO, ale nejako mi unika zmysel pisat o rozdeleni zisku spolocnikom a pod...
Dakujem
ivička
23.03.07,13:13
Ja tiež robím PU pre FO a poznámky som nerobila, nemáme povinný audit, odovzdala som len súvahu a výsledovku, tak mi povedala auditorka, neviem či je to dobre, lebo aj názory auditorov sa vše odlišujú. Ináč v papiernictve som kúpila poznámky - sú celkom fajn vyplníš len čo vieš a môžeš.
piskotka
23.03.07,13:28
uhm.. vdaka...
hej, aj ja mam poznamky zo sevtu, hodila som to do wordu a pouzivam to uz treti rok..:) Tak ja to asi vyplnim tak dajak vselijak, aj tak to nikto necita.. :rolleyes:
prajem pekny den
Zoltán Kovács
23.03.07,13:30
Ja tiež robím PU pre FO a poznámky som nerobila, nemáme povinný audit, odovzdala som len súvahu a výsledovku, tak mi povedala auditorka, neviem či je to dobre, lebo aj názory auditorov sa vše odlišujú. Ináč v papiernictve som kúpila poznámky - sú celkom fajn vyplníš len čo vieš a môžeš.

Ak szčo vedie PÚ z toho dôvodu, že je zapísaný do obchodného registra tak poznámky by mali byť. Aj do zbierky listín.


uhm.. vdaka...
hej, aj ja mam poznamky zo sevtu, hodila som to do wordu a pouzivam to uz treti rok..:) Tak ja to asi vyplnim tak dajak vselijak, aj tak to nikto necita.. :rolleyes:
prajem pekny den

Tiež používam poznámky ktoré sú pre PO.