GABAZ
23.03.07,13:50
Kontrolujem hlásenie o vyúčtovaní dane zo závislej činnosti, ktoré urobil mzdový software - ide do kolonky zúčtované a vyplatené zdaniteľné príjmy zo závislej činnosti aj suma o ktorú sa zvyšuje zdaniteľná mzda z dôvodu použitia vozidla na súkromné účely ?

ďakujem.
Tweety
23.03.07,13:21
Kontrolujem hlásenie o vyúčtovaní dane zo závislej činnosti, ktoré urobil mzdový software - ide do kolonky zúčtované a vyplatené zdaniteľné príjmy zo závislej činnosti aj suma o ktorú sa zvyšuje zdaniteľná mzda z dôvodu použitia vozidla na súkromné účely ?

ďakujem.
Je to zdaniteľný príjem, takže áno.
GABAZ
24.03.07,13:45
Dakujem velmi pekne.
eva899
03.07.07,07:42
Ahojte. Prišiel nám z DÚ že sme nepodali Hlásenie o vyúčtovaní dane.....
a neviem čo mám dať v I. časti do riadku O. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem
ZuzanaP
03.07.07,08:05
Citované z poučenia:

Riadok 0 - uvedie sa úhrn zúčtovaných a vyplatených miezd za bežné zdaňovacie obdobie, ktoré zamestnávateľ, ktorý je platiteľom dane, zamestnancom vyplatil v peňažnej aj v nepeňažnej forme. Obsah riadku tvorí úhrn tzv. hrubých miezd, vyplatených zamestnancom (aj tým, ktorí v priebehu bežného zdaňovacieho obdobia prestali byť zamestnancami tohto zamestnávateľa, ktorý je platiteľom dane). Do tohto riadku sa neuvádzajú príjmy, vyplatené zamestnancom od iného zamestnávateľa, ktorý je platiteľom dane.
eva899
03.07.07,09:50
Ďakujem za odpoveď
eva899
03.07.07,09:55
Ešte mám jednu otázočku, musí mi úhrn príjmov všetkých zamestnancov v časti III po sčítaní sedieť s riadkom 0 v prvej časti? ďakujem