andyt
23.03.07,15:00
Dobrý deň, chcem sa spýtat, poprosiť vás o radu a to: podnikateľ má v predmete podnikania - Nákup a predaj automobilov- , kupil auto od súkromnej osoby / kupno -pred. zmluva/ do firmy a chce ho dalej predat , ako to mam zaučtovať? Mozem to dat na 131 a 504?? mam teraz z toho hlavu plnú otázok....poradte mi prosím... DAKUJEM moc....:mee: Pekný deň.
Zoltán Kovács
23.03.07,14:12
Dobrý deň, chcem sa spýtat, poprosiť vás o radu a to: podnikateľ má v predmete podnikania - Nákup a predaj automobilov- , kupil auto od súkromnej osoby / kupno -pred. zmluva/ do firmy a chce ho dalej predat , ako to mam zaučtovať? Mozem to dat na 131 a 504?? mam teraz z toho hlavu plnú otázok....poradte mi prosím... DAKUJEM moc....:mee: Pekný deň.

Pri kúpe auta si zaradila ako tovar,alebo ako majetok?
andyt
23.03.07,14:26
No prave to sa chcem spytat, ci ho mozem zaradit ako tovar? Pretoze on ma ako som pisala, v predmete podnikania nakup a predaj automobilov a kupil ho presne na tento ucel dalsieho predaja, tak v podstate ako tovar, ale vies uz pri tom , ze je to auto tak sa mi to nejako v hlave pletie :-)) DAKUJEM

Tak je to OK??? MOc mi s tym pomozes. dakujem este raz
Zoltán Kovács
23.03.07,14:29
No prave to sa chcem spytat, ci ho mozem zaradit ako tovar? Pretoze on ma ako som pisala, v predmete podnikania nakup a predaj automobilov a kupil ho presne na tento ucel dalsieho predaja, tak v podstate ako tovar, ale vies uz pri tom , ze je to auto tak sa mi to nejako v hlave pletie :-)) DAKUJEM

Tak je to OK??? MOc mi s tym pomozes. dakujem este raz


Nákup 132/211 resp. 221
Predaj 211 resp. 221/604
Vyskladnenie 504/132
andyt
23.03.07,14:50
Velmi pekne ti dakujem.... mala som pocit, ze to bude problem, ale ked to ma tak v predmete podnikania tak som rada ze sa to da brat ako tovar.... mne sa uz z toho hlava krutila ci to dat ako tovar alebo nie?? Lebo ked si clovek pradstavi auto...tak uz by som to ,,supla,, do majetku a pod.... este raz diky....