Vladimír Ozimý
23.03.07,18:11
ahojte,

mám taký problém a počul som že keďže zdravotná reforma je projekt tak by sa to mohlo zaradiť ako príjem podľa paragrafu 8 ako príležitostný príjem? Skrátka ide o to aby to poradcovi nevstupovalo do základu dane pre výpočet odvodov...stretli ste sa s tým...pre mňa je to novinka...ale nepopieram to aký mate názor
Zoltán Kovács
23.03.07,17:14
ahojte,

mám taký problém a počul som že keďže zdravotná reforma je projekt tak by sa to mohlo zaradiť ako príjem podľa paragrafu 8 ako príležitostný príjem? Skrátka ide o to aby to poradcovi nevstupovalo do základu dane pre výpočet odvodov...stretli ste sa s tým...pre mňa je to novinka...ale nepopieram to aký mate názor

Nechápen podstatu otázky. Aká zdravotná reforma, aký projekt? Aký príjem?
Monika Kováčová
23.03.07,17:21
.... sprostredkovanie poistencov - prestupy
Johanka
23.03.07,17:25
120 prestupov - 120 príležitostných príjmov?:D
Máme aj § 6 ods.2 písm.b/. Nie všetko čo sa týka poisťovní musí byť nutne príjem zo sprostredkovania poistenia a zaistenia.
Doporučujem naštudovať zmluvu, ktorú uzatvoril sprostredkovateľ ( poradca) s poisťovňou ....
Zoltán Kovács
23.03.07,17:25
Aháááá. Pochybujem, že by to bol jednorázový príjem podľa § 8
Vladimír Ozimý
24.03.07,09:46
no ved práve ale proste také niečo mi zadrel klient ja s tým nesúhlasím ale vraj ostatným to účtovníčky robia či čo...že to bol len skrátka projekt podľa mňa kravina čakam som mu povedal nech mi pošle mail na čo sa odvoláva ta iná osoba aby som vedel argumentovať