mambi
23.03.07,17:45
Milí poraďáci, poraďte, čo s prázdnymi plechovkami od mlieka, dali by sa na niečo využiť? Je mi ich ľúto vyhadzovať, no na druhej strane neviem, čo s nimi. Dajte dáke nápady.:eek:
rickman
23.03.07,17:01
Plechovka od mlieka?? Tak to chce foto :)
mambi
23.03.07,17:08
spresňujem ..... plechovka od sušeného mlieka pre deti (Nutrilon);)
Timka1
23.03.07,17:13
Aha, tak tie mám aj ja. Olepila som ich farebným papierom a deťom som dala do nich farbičky, fixky a pod.
janasv
23.03.07,20:25
Na cestoviny, struhanku, ryzu, cukor, sol, ...teda drobne sypke veci:---. Je to predsa plechovka vhodna na potraviny.;) Moze byt aj na ususene bylinky ci hriby, cukriky, piskoty, keksy..... Ale da sa pouzit aj na gombiky alebo koralky.;) Alebo detom na maxistavebnicu, ked ich olepis farebnym papierom...
Ja som tak nevedela, co so skatulkami z umelej hmoty od navlhcenych servitiek na utieranie. Mame v nich suciastky, gombiky, koralky, farbicky, kriedu na chodnik, ked ideme na vylet, tak zubne kefky a pastu.....
A vo velkych sklach od kavy mam tiez kakao, muku, krupicu,... teda opakujem sa sypke veci.:---
Liptáčik
23.03.07,21:30
U nás sa občas odložia aj klasické plechovky. Máme však otvárač, ktorý nezanecháva ostré hrany po otvorení konzervy) Používame ich, keď je potrebné pri kutilských prácach niečo odliať. Riedlo, trochu farby, ako odkladač na používaný štetec a na kadečo. Plechovky sa potom nemusia umývať a nie je mi ľúto ich vyhodiť.
lubica_02
23.03.07,21:32
spresňujem ..... plechovka od sušeného mlieka pre deti (Nutrilon);)
U Vás neexistuje separovaný zber ??????????:(:(
Liptáčik
24.03.07,23:12
Existuje. Mám však doma polovičku, ktorá je strašný puntičkár a výmyselník. A tak sa snažíme zužitkovať všetko, čo je zužitkovateľné.
lubica_02
25.03.07,05:36
Existuje. Mám však doma polovičku, ktorá je strašný puntičkár a výmyselník. A tak sa snažíme zužitkovať všetko, čo je zužitkovateľné.
To poznám,niečo podobné mám aj doma,tak si necháva rôzne krabičky hlavne na semienka a všelijaké skrutky.Ja som z domácnosti tieto už vylúčila a tak robím poriadok aj s jeho rôznymi nádobami uložením do separovaného zberu.
Liptáčik
25.03.07,09:55
Občas sa o to snažím aj ja, zatiaľ neúspešne.
Sharon
03.04.07,05:52
Ak si ty alebo tvoja polovička manuálne zruční, skúste sa inšpirovať tu.
http://www.radyptakaloskutaka.cz/d/seznam/detail/?i=5574&o=&c=ZBYTECNOSTI