Vladimír Ozimý
24.03.07,11:33
ahojte nemate niekto stiahnuté tlačivá na tento rok pre PO a FOB lebo daňové riaditeľstvo aj MF je neprístupné a potrebujem to nutne Dakujem moc pozývam na zmrzlinový pohár :)
Monika Kováčová
24.03.07,10:51
nemám, robím to v softe mrp....

skús stiahnuť alfu demo, tá to má zadara... Nainštaluj, vyplň, vytlač...
camelfly
24.03.07,10:58
ahojte nemate niekto stiahnuté tlačivá na tento rok pre PO a FOB lebo daňové riaditeľstvo aj MF je neprístupné a potrebujem to nutne Dakujem moc pozývam na zmrzlinový pohár :)

skus si stiahnut aj z tohto linku, po lavej strane v menu Dane a poplatky by mali byt komplet

DP FO a DP PO (http://www.uctovnictvo.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=238&Itemid=79)
Vladimír Ozimý
24.03.07,11:01
dakujem moc pekne pomohli ste mi. Pekný deň
metoda
29.03.07,15:26
chcem sa opytat, ci musi byt na tlacive pre DP PO vytlaceny ciarovy kod

- na originale JE, na kazdej strane vpravo hore
- na formulari, ktory sa da vyplnit elektronicky na strranke DR SR vsak NIE JE
- na formulari, ktory ponuka program Form Edik (www.rksoft.sk) NIE JE

ma niekto skusenost, ze by DU akceptoval priznanie na formulari bez ciaroveho kodu ? v Martine nam sice DP zobrali, ale o hodinu telefonovali, ze si ho musime prerobit prave kvoli tomutu;
vdaka za rychlu odpoved
Janiča
29.03.07,15:42
Na stránke DR SR pri vypĺňaní tlačiva kód nie je, ale keď ho dáte vytlačit, tak sa tam zrazu objaví.:)
metoda
29.03.07,17:03
ano, to je pravda, uz je to vyskusane... skoda, ze sa to neda aj ulozit ako pdf, alebo ano ? nieco sme zasa prehliadli ? :-)
Janiča
29.03.07,19:30
Údaje sa dajú aj uložiť a potom následne vložiť naspäť do prázdneho tlačiva.
Zoltán Kovács
29.03.07,19:50
Údaje sa dajú aj uložiť a potom následne vložiť naspäť do prázdneho tlačiva.

Práve preto netlačím kópie. Stačí di uložiť do súboru, a keď bude čas vytlačím kópie.
metoda
30.03.07,07:44
po vyplneni tlaciva na webe DR mi aj tak nevytlaci udaje, iba DIČ, IČO a nazov; viac nic, ani adresu, o sumach uz ani nehovoriac :mad:
Janiča
30.03.07,07:50
Ja som najskôr tiež mala problém (tlačilo mi to v menšom formáte), potom som si stiahla nový Adobe Reader a potom to išlo OK.
metoda
31.03.07,12:12
chcem sa opytat, ci musi byt na tlacive pre DP PO vytlaceny ciarovy kod
- na formulari, ktory ponuka program Form Edik (www.rksoft.sk (http://www.rksoft.sk)) NIE JE


OPRAVA: na formulari od rksoft.sk ciarovy kod JE , akurat treba pouzivat WinXP :mad: (pod W98 nezobrazuje spravne); autorovi SW sa ospravedlnujem