Julie***
24.03.07,12:27
ahojte,
chcela by som robit uctovnictvo nejakym s.r.o-ckam. boli by to len take klasicke veci, nic tazke, ale chcela som sa spytat aky softwer by ste mi odporucili. uctovala som uz v softipe - podvojne a jednoduche v Krose, resp. v Alfe. takze s tymto ake take skusenosti mam....neviete mi poradit s cim by som mala zacat doma? co bude aj cenovo pristupne, aby som tam mohla mat viacero firiem? vdaka...
romana R.
24.03.07,12:01
ahoj, ja uctujem v krose - program OMEGA, som velmi spokojna, len je dost drahy... myslim ze MRP ma celkom prijatelne ceny
skusala som jednoduche uctovnictvo, to bolo celkom ok, podvojne nepoznam
pripadne program POHODa - len cenu neviem..
Beata2
25.03.07,11:06
Ak chceš vedieť cenu POHODy, klikni na www.stormware.sk, dá sa stiahnuť aj bezplatná START verzia.
Skalka
25.03.07,11:37
Pracujem v MRP - podvojné. Má veľmi dobrú cenu a ročný upgrade je tiež únosný. Program pod DOS-om je pomerne ľahko naučiteľný. Keď vieš čítať, vieš v ňom pracovať. Výstupy sú veľmi prehľadné. MRP pod Windowsom je síce komfortnejšie, ale zdá sa mi neprehľadné čo sa týka hľadania výstupov. A je v ňom pomalá práca. Ak potrebuješ robiť veľa a rýchlo tak MRP- DOS. Nie že by som chcela robiť reklamu.
barbara6
27.03.07,19:19
MRPčko mám doma nie je to zlý program, ale každý má svoje muchy....inak ja som spokojná s PROLUCOM je to dosť kvalitný program...
JAJA11
27.03.07,19:29
Ja robím s OMEGOU a kedysi som robila v Krose. Omega je síce na začiatku komplikovaná, ale keď sa s ňou človek naučí robiť, je na nezaplatenie. A ak sa vystihne nejaká akcia (robia ju dosť často, trebárs keď je Cofax, tak sa dá kúpiť lacno. (mňa to vyšlo pri 50 % zlave na cca 5.000,- Skk.) Neviem aké sú teraz ceny, ale ja by som Omegu už nevymenila.
piskotka
27.03.07,21:05
ahojte,
chcela by som robit uctovnictvo nejakym s.r.o-ckam. boli by to len take klasicke veci, nic tazke, ale chcela som sa spytat aky softwer by ste mi odporucili. uctovala som uz v softipe - podvojne a jednoduche v Krose, resp. v Alfe. takze s tymto ake take skusenosti mam....neviete mi poradit s cim by som mala zacat doma? co bude aj cenovo pristupne, aby som tam mohla mat viacero firiem? vdaka...
My robime v Book-keepri od Compeko, jasny prehladny a na vsetko. Sice pracuje v DOSe ale zato je velmi rychly a subory su malinkate :)
renatka.zem
28.03.07,04:31
Výber programu je na tebe, skús si posťahovať štart verzie, porovnať, a podľa svojich predstáv si vybrať. Každý program má svoje dobré aj nie moc vydarené veci. Ja robím v Money S3. Dcéra sa v škole učí na Omege a obe sme spokojné, v tých programoch nie sú veľké rozdiely, je to aj o tom na ktorý si zvykneš a budeš sa v ňom naďalej zdokonaľovať a obľúbiš si ho.
Ale na začiatok je dobrá vec tie štart verzie.
Veľa úspechov!