Vladimír Ozimý
24.03.07,12:48
ahojte

no mám problém že u niektorých klientov mi skratka ked si dam napr. vykaz o príjmoch a vydavkoch alebo ostatné tak mi nezobrazí skratka vypočet a sú tam prazdne kolonky a ked dam export tak mi tam namiesto pismen pise somariny...mali ste tento problem? ako ste to riesili...a exportovane vykazy beru na DU?
bea
24.03.07,12:29
Neviem, aký môžeš mať problém, ja som JÚ robila min. týždeň. Bolo to v poriadku a dnes som odskúšala, ide to. Ja ale pre istotu prepisujem výkazy do tlačív na drsr. Neskúšala som odovzdať vytlačené z POHODY.
Vladimír Ozimý
24.03.07,12:39
no jasné vyriešim to len je to škoda že to nefunguje
uctoeva
24.03.07,14:01
Ja výkazy tlačím z programu a DU zatiaľ nemal žiadne námietky.
cloe
24.03.07,14:25
Ja si dám - tlačiť do originál výkazu a tak to odovzdávam. Aj keď niekedy to mám trochu mimo okienok:confused:
atka4
24.03.07,15:16
Ja výkazy tlačím z programu a DU zatiaľ nemal žiadne námietky.


A ja som stále prepisovala do výkazov zo stránky www.drsr.sk (http://www.drsr.sk).
Skúsim teda jednu menšiu firmu, kt. teraz "zatváram" a uvidím, čo bude u nás na DÚ - (Košice II);)
Natallka
24.03.07,16:28
ahojte

no mám problém že u niektorých klientov mi skratka ked si dam napr. vykaz o príjmoch a vydavkoch alebo ostatné tak mi nezobrazí skratka vypočet a sú tam prazdne kolonky a ked dam export tak mi tam namiesto pismen pise somariny...mali ste tento problem? ako ste to riesili...a exportovane vykazy beru na DU?

Ahoj, no ja mam ten isty problem z vykazmy v Pohode.Robim teraz uctovnu uzavierku som si tam klikla na udajova uzavierka ukoncilo mi to rok a isla som si vytlacit vykazy alebo len pozriet aby som si ich prepisala do orig. tlaciv a nemam tam ziadne hodnoty:confused:Ako je to mozne?Ako ste si prosim Vas dali tie vykazy aby ste tam mali tie hodnoty?Neviem preco mi to nejde.Nejde mi vobec vykaz o prijmoch a vydavkoch alebo o zavazkoch a pohladavkach mam tam nulove hodnoty.
A tiez neviem ci aj program POHODA robi vykaz na konci roka DANOVE PRIZNANIE K DANI Z PRIKMOV FYZICKEJ OSOBY.
Som myslela ze budem tam mat vypisane vsetky hodnoty ze to nemusim robit rucne ale neviem to nikde najst.
Dakujem vopred za odpoved ak mi vie niekto poradit v com je nproblem ze tam nemam ziadne hodnoty vo vykazoch.
Katarina
IMRO
24.03.07,16:56
Musíš v nastaveniach - globálne nastavenie zadať v časti daň z príjmov druh hlavného príjmu a zároveň mať v PC nainštalovaný správny adobe reader (nachádza sa na na inštalačnom CD POHODA)
Imro
Natallka
24.03.07,18:18
Musíš v nastaveniach - globálne nastavenie zadať v časti daň z príjmov druh hlavného príjmu a zároveň mať v PC nainštalovaný správny adobe reader (nachádza sa na na inštalačnom CD POHODA)
Imro

IMRO VELKEEEEEEEEE DAKUJEM SI MI STRASNE POMOHOL:):):)
Natallka
24.03.07,18:35
IMRO prosim ta tie vykazy som uz nasla o majetkoch a prijmoch.Este mam na teba jednu otazocku kde mi spracuje POHODA danove priznanie FO, nikde to tam neviem najst.
SURNE BY SOM TOTO ESTE POTREBOVALA no ale ked nie tak aj tak dakujem si mi velmi pomohol.
VELKEEEEEE DAKUJEM.
Katarina
Dada
26.03.07,06:46
IMRO prosim ta tie vykazy som uz nasla o majetkoch a prijmoch.Este mam na teba jednu otazocku kde mi spracuje POHODA danove priznanie FO, nikde to tam neviem najst.
SURNE BY SOM TOTO ESTE POTREBOVALA no ale ked nie tak aj tak dakujem si mi velmi pomohol.
VELKEEEEEE DAKUJEM.
Katarina

Pohoda neurobí rovno daňové priznanie ako má napríklad Alfa. Ale pomôckou je zostava v Účtovníctve - Daň z príjmov.....
atka4
26.03.07,07:25
A ja som stále prepisovala do výkazov zo stránky www.drsr.sk (http://www.drsr.sk).
Skúsim teda jednu menšiu firmu, kt. teraz "zatváram" a uvidím, čo bude u nás na DÚ - (Košice II);)


Dnešná skúsenosť.
Odniesla som výstupy - výkazy z POHODY, na DÚ to preberala ešte žienka priamo na oddelení, nie v podateľni, výsledok: BEZ VÝHRAD:)
IMRO
28.03.07,15:07
Daňové priznanie je možné z POHODY vyplniť doposiaľ len z českého programu, dodatok je možné dokúpiť. To ale znamená, že snáď nepotrvá dlho a tento modul programu ponúkne aj POHODA na Slovensku.
S pozdravom Imro