Darina1234
24.03.07,14:20
Prosím, kde by som našla tlačiva, aby som si ih mohla aj vytlačiť a to výkaz o príjmoch a výdavkoch a výkaz o majetku a záväzkoch
vikinka
24.03.07,13:22
na www.drsr.sk
Anna1974
24.03.07,13:32
Ja ti doporučujem stiahnuť z www.kros.sk zdarma program na danove priznanie a cez tento program tlačím aj výkazy a do nich dopíšem sumy, takže všetko mi to pekne vytlačí...je to super..
mysimis
24.03.07,13:32
Na uvedenej stránke si ich môžeš najprv vyplniť a potom vytlačiť.
Muška
24.03.07,13:36
Ja ti doporučujem stiahnuť z www.kros.sk (http://www.kros.sk) zdarma program na danove priznanie a cez tento program tlačím aj výkazy a do nich dopíšem sumy, takže všetko mi to pekne vytlačí...je to super..
Anka,
prvý rok robím cez uvedenú stránku. DP super, Výkaz o majetku - editovateľný, len Výkaz o príjmoch a výdavkoch sa mi druhá strana nedá vytlačiť /musela by som si to všetko ponahadzovať v Peňažnom denníku/, alebo robím niekde chybu ?
Anna1974
24.03.07,13:40
Nie, vobec nie...s tým výkazom máš pravdu Muška,ale ja si to prehodím do wordu,alebo excelu, čo ti je lepšie a tam to dopíšem čo potrebujem a potom to vytlačím. A robím to tak, že otočím vytlačenú prednú stranu to tlačiarne vytlačím zadnú stranu výkazu...;-)
Muška
24.03.07,13:44
Anka, dík za odpoveď
Ja mám ešte kúpený aj FormEdik, takže tú zadnú stranu tlačím odtiaľ :D
Len Formik tlačí okienka aj s tým šedým podkladom /dosť veľký nápor na možstvo toneru a teda aj na moju peňaženku/ preto tento rok používam radšej "kros".
Len som si myslela , že či náhodou niečo nerobím špatne.
yoolo
24.03.07,13:46
Tlacim bez problemov zo stranky drsr.sk
Moj Acrobat Reader som ale musel najskor odinstalovat a nainstalovat ich.