romana R.
24.03.07,20:16
prosim Vas, mozete mi poradit
z r. 2005 sa mi do r. 2006 preniesli faktury, ktore boli vysporiadane, neviem preco mi to program prenasa.. nesvietia ako neuhradene
ide o to, ze boli zaplatene preddavkom z bank.uctu 314 - mozno som do okienka odpocitat nezadala doklad, z ktoreho sa ma uhrada odpocitat.. a teraz mi tie faktury prenasa az do roku 2007:confused:
mozem dat ze opravit doklad a neprenasat do roku 2007? nenarobi to chaoz? nemate s tym niekto skusenosti?

prenasa mi to aj nedake dosle predd.faktury, dobropisy... no neviem co mam robit:mee:

dakujem za cenne rady
kolar
26.03.07,09:43
A máš červenú bodku pred nimi? Ja mám taký istý problém, tie faktúry neboli uhradené, uhradili sa až v roku 2006. Ja som dala , že "neprenášať do roka 2007". Raz som to už robila, hneď na začiatku tiež s obavami, ale nenarobilo žiadny chaos. Neviem ako to s preddavkovými FA!
romana R.
26.03.07,13:50
no ta cervena bodka je ze "systemovo prenesene" myslim.. ked su neuhradene, necham ich v pohode preniest... toto mi inak vravela aj kolegyna, ze jej poprenasalo vysporiadane faktury... napisal som o tom do krosu a odpisali mi, ze to bude asi preto ze "su to nevysporiadane doklady v saldokonte"... no to mi ale moc nepomoze... a ze mam dat neprenesat do r. 2007 a nezahrnut do saldokonta... asi budem musiet, inak neviem co uz s tym narobit...:confused: