monikad
24.03.07,23:21
Dobry vecer,
viem, ze tato tema tu uz bola niekolkokrat rozoberana, ale kedze sa mnohokrat lisia rady poradakov, prosim Vas o odpovede na moje konkretne otazky..

1. zamestnankyni bolo urobene RZD, bol jej aj vyplateny preplatok, no zistila, ze do ziadosti o RZD nezahrnula este jedno potvrdenie z predchadzajuceho zamestnania.
Kedze uz urobene RZD sa povazuje za riadne DP, ma teraz podat dodatocne DP alebo opravne DP? (samozrejme poda ho do 2.4.07)

2. Musi si vyziadat o zamestnavatela, ktory jej urobil RZD este aj kopiu potvrdenia o prijmoch FO... , alebo staci na DU zaslat len kopiu RZD + 3.cast?

3. Je potrebne na DU zaslat aj potvrdenie z poistovne na znizenie ZD?
Lebo v podstate na zaklade tohto potvrdenia bolo vykonane RZD..

4. V 7. oddieli v sa v riadku 66 uvedie uz vyplateny preddavok z RZD?
V riadku 67 a uvedie rozdiel medzi celkovym vypocitanym
dan.preplatkom a uz vyplatenym dan. preplatkom z RZD?

5. Co patri do riadku 61? Na potvrdeniach je "uhrn preddavkov na dan
zrazenych podla §35", tak neviem, co zahrna § 34.


Viem, ze moje otazky su dost obsirne a mozno sa Vam ich nebude chciet ani citat, ale ucim sa len na zaklade www.porady.sk (http://www.porady.sk) , tak Vas velmi pekne prosim o odpoved.

Dakujem..
monikad
25.03.07,11:45
Prosim, poradi niekto?