andreaS
25.03.07,15:09
Uz si neviem dat rady, vsetky suvahove ucty mam v poriadku, len 311 nie a nie najst chybu....

Ked si dam vytlacit knihu pohladavok, tak tam mam o 130tis menej ako je zostatok na 311.

A vytlacit si pohyb na 311 by bolo sialenstvo, nakolko firma ma za rok 2006 cca 37tis faktur....

Zaciatocne stavy su prenesene dobre, no ja sa neviem pohnut z miesta, pretoze jednotlive zostavy, za zvolene obdobia aj velmi dlho natahuje (1/2 hodinu)

Budem vdacna ak by mi niekto poradil....

Este dodam, ze firma je zasielkovy obchod a vystavuje bezne faktury, dobropisy ako aj storna (ked si zakaznik neprevezme tovar).
Ľuba
26.03.07,08:11
Skontroluj saldo so stavom pohľadávok.
Ester plus
26.03.07,08:23
Keby si ešte napísala v akom programe robíš. Pretože ak si dávaš urobiť stav pohľadávok v knihe faktúr tak či neoznačuješ niečo zle, či sú tam podchytené aj staré neuhradené pohľadávky z minulých rokov.
sway
26.03.07,08:28
Uz si neviem dat rady, vsetky suvahove ucty mam v poriadku, len 311 nie a nie najst chybu....

Ked si dam vytlacit knihu pohladavok, tak tam mam o 130tis menej ako je zostatok na 311.

A vytlacit si pohyb na 311 by bolo sialenstvo, nakolko firma ma za rok 2006 cca 37tis faktur....

Zaciatocne stavy su prenesene dobre, no ja sa neviem pohnut z miesta, pretoze jednotlive zostavy, za zvolene obdobia aj velmi dlho natahuje (1/2 hodinu)

Budem vdacna ak by mi niekto poradil....


Este dodam, ze firma je zasielkovy obchod a vystavuje bezne faktury, dobropisy ako aj storna (ked si zakaznik neprevezme tovar).
v Omege si ešte skús skonfrontovať so saldom, ak bude sedieť saldo s pohľadávkami, tak choď postupne tak, že si generuj osve faktúry,dobropisy - keď si generuješ KAE, poznač si to a skonfrontuj len výsledné sumy. Je možné že do pohľadávok sa ti nedostali úhrady a tak máš rozdiel. a Ešte jeden pokus, skús hľadať najskôr celú sumu cez filter, možno budeš mať šťastie a bude to len jedna faktúra.
andreaS
26.03.07,12:35
Dakujem vam.

Temu som zadala do MONEY s3, takze v tom robim... s omegou by som problem nemala, s nou sa velmi dobre kamaratim, zato s money nie a nie si potykat :)

SALDO je na 1064 stran... myslim, ze to viac nez nie je v mojich silach...

zatial bol konecny rozsudok od auditorky zuctovat rozdiel na 548 999...
Zuzana Le
26.03.07,12:53
Ja som s MONEY mala ten isty problem, skus si pozrieť či nemaš pohľadávky z roku 2006 uhradene v roku 2007, pretože program saldokonta ti poniži pohľadavky 2006 o uhrady z roku 2007. Čiže v tom môže byť problem.
Ja som nemala ukončený rok 2006 a zadala som novy rok 2007 a robila som v januari a februári 2007 uhrady pohľadávok z roku 2006.