etelka
25.03.07,16:13
Prosím poraďte mi,

vypisujem výkaz o pr.a výd. Mám príjmy zo živnosti a príjmy podľa § 6,ods.2 písm.a. Do výkazu dávam len príjmy zo živnosti? Myslím, že hej, ale pre istotu :)

VĎaka
jamis
25.03.07,16:32
Do výkazov spadajú len príjmy a výdavky podľa § 6.