jamis
25.03.07,17:39
Má ešte niekto takéhoto koníčka ?
jamis
26.03.07,09:26
Nikto nemá takéhoto koníčka ?
dari1
26.03.07,10:55
tie su krasne. vsetky tvoje?
účtovník 007
26.03.07,11:07
Mne sa kone páčia, ale koníčkom nie sú. Zato moje 3 deti sú do koní zbláznené. Chodia na jednu farmu pomáhať čistiť stajne, kone a za odmenu sa môžu povoziť. Je úžasné vidieť ich, aké sú šťastné a ako ich tieto zvieratá fascinujú. :)

..a najviac ma dorazí, keď prídu z koní a niektorá náhodou nemohla ísť, tak tá čo bola doma sa v chodbe rozplýva:" Jééj ako krásne voniate od tých koní:D :D :D . No mne to ako vôňa nepripadá, ale čo už.:D
jamis
26.03.07,15:09
..a najviac ma dorazí, keď prídu z koní a niektorá náhodou nemohla ísť, tak tá čo bola doma sa v chodbe rozplýva:" Jééj ako krásne voniate od tých koní:D :D :D . No mne to ako vôňa nepripadá, ale čo už.:D[/quote]


A chceš snáď povedať, že ti to smrdí ?:eek: :confused: :eek:
tanti
26.03.07,15:26
No ja som sa asi pred mesiacom rozhodla s kamoškou a kamarátom, že sa prihlásime na kurz jazdenia ..
Odjakživa ma kone fascinovali, ale nejak nebola príležitosť a musím povedať, že mi nevadí hnoj ani nič podobné a keď prídem do stajne tak cítim vôňu, ale po prvej návšteve keď som prišla domov som zistila, že z mojich rúk už vôňu necítim :eek: :D
Ale našťastie sa mi ten pre mňa vtedy nepríjmný pach pomaly, ale iste mení na vôňu.:) Úplne chápem tie deti, ale aj maminu.
Inak Jamis tie sú naozaj nádherné!!!!!!
jamis
26.03.07,17:48
Ešte mám nafotené aj práve narodené žriebätká, ale teraz nemám čas nahadzovať fotky do PC. Po DPH niečo ešte pridám.
ola
26.03.07,18:18
Má ešte niekto takéhoto koníčka ?

...veru má. Je to nádherné zviera, ušľachtilé a honosné :)
Tajana
26.03.07,21:36
Nikto nemá takéhoto koníčka ?

Možno áno, ale určite nie na tak vysokej úrovni.
SERVIS
27.03.07,08:04
Aj ja sa hlásim za milovníčku koní. Tiež sa chcem naučiť konečne jazdiť, ale nemám s kým. Žiadna moja kamarátka nechce ísť, ani 9-ročný syn. Máme tu jednu jazdiareň, ale sú tam také zvláštne zakrpatené kone, ktoré sa mi nepáčia.
squelch
12.09.07,12:12
ja sa chystam chovat kone, zo zaciatku len 2, aby som sa naucil co to obnasa a po cca roku viacej. Asi len klasicke Slovenske teplokrvniky. No a neskor, ked budem zdatnejsi, tak aj viacej. Konecne sa tento moj dlhorocny sen stane dufam coskoro skutocnosto :D
Kazu
12.09.07,12:51
Jamis, tie koníky sú nádherné. Musím ich ukázať vnučke. Už ako by som ju počula, určite bude mámiť či toho uja poznám a či sa dá ísť na nich aj povoziť. Takže skôr ako jej ich ukážem, môžeš mi povedať či sa na nich môžu povoziť aj deti?
SERVIS
13.09.07,06:50
Naučiť sa jazdiť nie je vôbec jednoduché. Aspoň pre mňa. Celé prázdniny som chodila na jazdy, ale je to so mňou bieda. Na kľudnom koni to ešte ako-tak ide, ale len krokom. Naposledy som vyskúšala krásneho dostihového koníka, ale bohužiaľ som mu nebolo sympatická, tak ma zmietol zo svojho chrbta.
Tak som sa rozhodla, že to vzdám.
Abygeil
01.10.07,05:22
Ahojte mi máme tiež koníky zatial len 3 a pol ale len dva sú naše zatial. Nabudúci rok hádam ešte jeden velký a poník uvidí sa, ale konečna som sa dostala ku splneniu tohto sna ;)