Netka
26.03.07,08:15
A ešte by ma zaujímalo čo mám uviesť do riadku 67? Vôbec mu nerozumiem. Uvediem tam normálne sumu DZ z riadku 66?
Ďakujem.
STRELEC
26.03.07,08:18
Áno, ak sa Ťa úprava netýka. A to väčšinou netýka.
Netka
26.03.07,08:23
No pravdepodobne netýka, lebo SZČO podniká od minulého roku a v minulom roku dosiahlo statu .... polovicu straty si odrátava v tomto DP.
Ale ja tomu riadku nerozumiem vôbec, poradíte? Týka, netýka?
Ďakujem.
STRELEC
26.03.07,08:35
Len v krátkosti: FO je živnostní len od minulého roka - nemôže sa ho teda týkať ani §34. (išlo o daňovú úľavu z minulosti spojenú s požiadavkou zákona preinvestovať úľavu nákupom HIM).