Julo
16.06.04,07:39
Vážený Richard / administrátor.
Mám návrh, ktorý možno prispeje k vyššej kvalite tejto už i tak výbornej stránky. Navrhujem, aby sa vytvorila jedna zložka, s výstižným názvom, kde by boli ďalšie zložky s jednotlivými informáciami ako napr.:
1/ Minimálna mzda; posledných päť minimálnych miezd so sumou a trvaním, prípadne odvolávka na zákony;
2/ Životné minimum; detto ako v bode 1
3/ Diskontná sadzba NBS;
4/ Cestná daň;
5/ Odpisové skupiny; iba roky, odpisy - bez špecifikácie čo patrí pod ktorú skupinu;
6/ Odpočítateľné - nezdaniteľné položky;
7/ Náhrady stravného;
8/ Náhrady za používanie auta;
- a pod.
Proste uviesť iba základné údaje pre rýchle a zjednodušené vyhľadanie daných údajov; Samozrejme so stálym aktualizovaním !
Ak sa Vám to nezdá, tak môžte to podať do širšej diskusie, že aký ohlas - požiadavka by bola na niečo také.
Ďakujem a držím všetky prsty, aby táto stránka si zachovala minimálne takúto úroveň.
Richard
16.06.04,12:32
Julo! TREFA do čierneho :-)!
Pozri si diskusiu v "shoutboxe", pred niekoľkými dňami som to tu spomínal Po porade.
Ani sa nebudem pýtať, lebo to bude určite prínos :-)
Dnes zverejním prvú spomínanú... mal som to hotové ešte včera.
pyton
08.04.05,12:09
Ahoj Richard! Prosím ťa, mohol by si zaktualizovať Novinky /nástenku/, klikla som na pár vecí a všetky sú staré. Postupy k JÚ v prílohe, ktorú si tam dal, mi nejdú vôbec spustiť. Tie Postupy by bolo dobré tam mať samostatne. Tak daj vedieť, keď sa Ti to podarí zaktualizovať, ahoj a ďakujem.
Richard
08.04.05,13:47
posnažím sa
Maťulík
20.12.06,09:30
Ja som začínajúca účtovníčka a tak trochu by som potrebovala pomôcť. Šéf kúpil AUTOMAT NA DREVO a ja neviem aká je to odpisová skupina a koľko rokov sa môže odpisovať. Mohol by mi niekto okolo toho poradiť?Bola by som rada. Ďakujem :)
Zoltán Kovács
20.12.06,09:43
Ja som začínajúca účtovníčka a tak trochu by som potrebovala pomôcť. Šéf kúpil AUTOMAT NA DREVO a ja neviem aká je to odpisová skupina a koľko rokov sa môže odpisovať. Mohol by mi niekto okolo toho poradiť?Bola by som rada. Ďakujem :)

Zle zaradené, skús to zadať do Daň z príjmu. A aký automat na drevo sa kúpilo? Málo info si poskytol na relevantnu odpoveĎ.
Marti.ka
21.12.06,07:20
Chcem sa opýtať, či sa niečo menilo v spôsobe vyhľadávania, pretože predtým, keď som si dala vyhľadávať príspevky podľa mena užívateľa, tak mi ich vypísalo vzostupne. Teraz sú príspevky rozhádzané a je ťažšie vyhľadať reakcie na najnovšie príspevky.Ďakujem.
Marína
21.12.06,07:36