terela
26.03.07,12:11
Ahojte, mohli by ste mi poradit ako to je ked som zamestnana vo firme ako uctovnik a by som povedala este aj take dievca pre vsetko a rozmyslam nad zivnostou. Dalej by som pracovala vo firme, ale popri tom by som chcela este fungovat ako externa uctovnicka pre ine firmy. Vo firme mam k dispozicii auto a mobil a neviem ci nebude problem ked pojdem na zivnost. Ci mozem tieto veci vyuzivat tak ako doteraz, alebo nie. Dakujem
Velettka
26.03.07,10:12
firemné veci máš používať na firemné účely a na svoju živnosť by si mala mať samostatné veci na používanie .-)))
asanny
26.03.07,13:43
:) samozrejme nebude problém, ak to dokážeš od seba oddeliť a zodpovedne sa toho držať...prajem veľa úspechov, ak sa do toho pustíš
terela
27.03.07,06:07
Dakujem, ako to nebude problem, lebo autom chodim aj domov a zatial budem fungovat doma. Len neviem ci ste to dobre pochopili, lebo chcem prestupit v zamestnani aj na zivnost a na to mi sef povedal, ze uz nebudem mat telefon ani auto, lebo nevie ako to ma dat do zmluvy a tak... tak neviem ci s tymto nebude nejaky problem. ale ja si myslim ze nie, lebo mam kopu znamych ktori robia aj prepravu na zivnost ale na aute objednavacej firmy. len to musim este vysvetlit sefovi.
DanielaSL
27.03.07,06:23
No..ja by som si to s tou živnosťou v tom zamestnaní kde si, ešte predsa len zvážila. Mať vo firme k dispozícii telefón aj auto... a keď prirátam , že firma za teba odvádza odvody.... založila by som si živnosť a robila popri zamestnaní, ale v tej firme by som ostala asi na pracovnú zmluvu ďalej.