staankaa
26.03.07,12:14
kde si mozem navolit ucty 702,701, nakolko mi nepreviedlo do pociatocnych stavov zostatky v uctoch ktore som si navolila v priebehu roka 2006
renatka.zem
26.03.07,10:26
nepracujem s MoneyS3 dlho, tak by bolo dobre keby to niekto skusenejší potvrdil, ale ja som to urobila takto:
účtovníctvo - uzávierkové operácie-uzávierka roku a tam mi rok uzavrelo, potom som si vytvorila nový rok 2007 cez agendu a znova cez účto - uzáv.oper. - uzáv.roku a celkom dole maš naviesť stavy.
Dúfam, že je to dobre.
staankaa
26.03.07,11:16
robim uctovnu zavierku dala som si prevod zostatkov a aj urobit zavierku ale ked si pozriem hlavnu knihu PS rok 2007 tak sa mi tam neobjavia ucty ktore som v priebehu roku 2006 zadavala ako nove..asi v nich mam nieco zle nastavene lebo ostatne mi prevedie spravne
Dakujem
neznama22
26.03.07,11:20
Keď sa ti neojbavujú účty v novom roku po vykonaní prevodov do nového roka. Tak si cez Účtovníctvo/Účtová osnova/ skontroluj tie nove účty. Daj ti opraviť jeden nový účet a v okne účtu by si mala mať aj účet pre prevod zostatku. Tento účet by mal byť rovnaký, ako je účet zadaný v účtovej osnove.