Janine
26.03.07,13:50
Prosim Vas, minuly rok som na porade nasla celkom sikovne tlacivo na DPFO B, kde sa automaticky prenasali raz vlozene identifikacne udaje a prijmy z jednotlivych casti a vsetko sa pekne prepocitalo. Je nieco podobne pristupne aj teraz bez potreby stiahnut a naistalovat si program Alfa (na zaklade reklamy na uvodnej stranke DPFO zadarmo?).
tinaM
26.03.07,11:54
Prosim Vas, minuly rok som na porade nasla celkom sikovne tlacivo na DPFO B, kde sa automaticky prenasali raz vlozene identifikacne udaje a prijmy z jednotlivych casti a vsetko sa pekne prepocitalo. Je nieco podobne pristupne aj teraz bez potreby stiahnut a naistalovat si program Alfa (na zaklade reklamy na uvodnej stranke DPFO zadarmo?).
Na internete www.drsr.sk (http://www.drsr.sk)
je aj tlačivo DP pre fyzické osoby typu B.
Vpravo si daj vyplnenie tlačiva.
Antonia1
26.03.07,11:55
Prosim Vas, minuly rok som na porade nasla celkom sikovne tlacivo na DPFO B, kde sa automaticky prenasali raz vlozene identifikacne udaje a prijmy z jednotlivych casti a vsetko sa pekne prepocitalo. Je nieco podobne pristupne aj teraz bez potreby stiahnut a naistalovat si program Alfa (na zaklade reklamy na uvodnej stranke DPFO zadarmo?).
skús http://www.drsr.sk vpravo vyplnenie tlačív na internete
EFA
26.03.08,21:53
Tina, Antonia, vám to na stránke drsr aj prepočítava vložené údaje? Mne to len vyfarbuje riadky, do ktorých musím sama vkladať a počítať. Niečo mi uniká? :confused:
danushka
26.03.08,22:04
Tina, Antonia, vám to na stránke drsr aj prepočítava vložené údaje? Mne to len vyfarbuje riadky, do ktorých musím sama vkladať a počítať. Niečo mi uniká? :confused:
Prepočítava :). Ty tam len zadaj príjmy a výdaje podľa príslušných paragrafov a ostatnými riadkami sa len preklikávaj ľavou myškou. Určite to tam prepočíta.
EFA
27.03.08,04:53
Vďaka. Ja som pôvodne len "enterovala". :)
Ešte otázka: Na monitori mám tlačivo zelené a keď ho tlačím, tak je čiernobiele. Môžem ho poslať na DÚ aj také? :confused:
tinaM
27.03.08,05:00
Vďaka. Ja som pôvodne len "enterovala". :)
Ešte otázka: Na monitori mám tlačivo zelené a keď ho tlačím, tak je čiernobiele. Môžem ho poslať na DÚ aj také? :confused:
Môžeš ho podať čiernobiele.
EFA
27.03.08,05:03
Vďaka.