xBORISx
26.03.07,22:17
Zdravim, na zaciatok nieco o mne, som student na VS, mam 22 rokov, chcem si zalozit sro spolu s dvoma alebo jednym spolocnikom...malo by ist o oblast sprostredkovania prace...Chcem vediet aky je postup pri vybavovani a podobnych administrativnych vbeciach typu poistovna...Zaujima ma tiez ako je to s odvodmi a ci sa studentovi oplati zakladat sro...a este jedna vec, ak by sa niekto nasiel tunak na porade co podnika v niecom podobnom, tak by mi mohol ozrejmit fungovanie v tejto oblasti...Za pomoc vopred dakujem
Zoltán Kovács
26.03.07,20:25
Zatial ti odporúčam prelúskať nasledovný link:

http://www.porada.sk/t2858-zalozenie-sro.html

6 dní pred termínom podania daňových priznaní asi málo ľudí bude mať viac času venovať sa tvojej otázke. ;)
adv
27.03.07,17:49
s.r.o. sa kazdemu oplati zalozit... Fyzicka osoba zodpoveda za zavazky az do svojej smrti. a potom dedicia. s.r.o. sa vymaze z obch. registra a byvaluy spolocnik neexistujucej v pohode ako cisty clovek funguje dalej. je to parada... jedine s.r.o.
j.s
28.03.07,06:17
s.r.o. sa kazdemu oplati zalozit... Fyzicka osoba zodpoveda za zavazky az do svojej smrti. a potom dedicia. s.r.o. sa vymaze z obch. registra a byvaluy spolocnik neexistujucej v pohode ako cisty clovek funguje dalej. je to parada... jedine s.r.o.

Mozu dedistvo odmietnut