Zombor
26.03.07,23:56
Ak daňovník nedodrží podmienky na uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane na doplnkové dôchodkové sporenie je povinný zvýšiť základ dane. Kde a akým spôsobom vykážem toto zvýšenie dane? Vykážem ho ako príjem z §7 odsek 1 písmeno d? Ak nie tak kde? Zatiaľ som na nič lepšie neprišiel. Ďakujem za Vaše názory. Prosím o radu ako to dať do DP, samotnej problematike rozumiem. ;)
Paula
26.03.07,21:59
Ak daňovník nedodrží podmienky na uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane na doplnkové dôchodkové sporenie je povinný zvýšiť základ dane. Kde a akým spôsobom vykážem toto zvýšenie dane? Vykážem ho ako príjem z §7 odsek 1 písmeno d? Ak nie tak kde? Zatiaľ som na nič lepšie neprišiel. Ďakujem za Vaše názory. Prosím o radu ako to dať do DP, samotnej problematike rozumiem. ;)


V "A" priznaní je to r. 35
Zombor
27.03.07,01:12
V "A" priznaní je to r. 35

No áno tam som to našiel aj ja, len v "B" priznaní nie som si istý že kam. Zas sa mi podarilo nepresne naformulovať otázku :)
Ale aj tak ďakujem, keby si vedela ako v tom Bčku tak by to bolo NAJSAMSUPROVE ;o)
Paula
27.03.07,04:39
V "B" mi to vychádza na r. 67.
Zombor
27.03.07,14:13
V "B" mi to vychádza na r. 67.

Super, ďakujem ti, som zistil že som bol riadne slepý alebo už unavený. Ešte raz vrelá vďaka.