nelka123
27.03.07,09:48
prosím Vás, neviete niekto či náhodou neexistuje zmluva medzi SR a ČR o zrážkovej dane, lebo napríklad ked fakturujem Belgicku za nájom tak si belgičania zrážkovú daň neuplatňujú, ževraj je medzi SR a Belgickom uzavretá nejaká dohoda....a potrebovala by som vedieť či takáto dohoda nie je aj medzi SR a ČR, a SR a Poľskom....v zákoni o DzP som našla iba kedy sa uplatňuje zrážková daň z pohľadu SR...neviem kde to mam ešte hľadať... :(
Susan
18.04.07,14:58
Od 1.1.2007 je doplneny zakon o dani z prijmov § 43 pism. k/ - doplnenie uvedeneho bodu sa tyka prenajmov a zrazkovej dane.
mango11
19.04.07,09:24
Mozes este pozriet 238/2003 Z.z. Oznamenie Ministerstva zahr.veci -Zmluva o zamedzeni dvojiteho zdanenia medzi SR a CR platna od 14.7.2003 (predtym 229/93 )..a 95/1996 Z.z. Zmluva o zamedzeni dvojiteho zdanenie medzi SR a Polskou republikou.
sta
19.04.07,09:33
prosím Vás, neviete niekto či náhodou neexistuje zmluva medzi SR a ČR o zrážkovej dane, lebo napríklad ked fakturujem Belgicku za nájom tak si belgičania zrážkovú daň neuplatňujú, ževraj je medzi SR a Belgickom uzavretá nejaká dohoda....a potrebovala by som vedieť či takáto dohoda nie je aj medzi SR a ČR, a SR a Poľskom....v zákoni o DzP som našla iba kedy sa uplatňuje zrážková daň z pohľadu SR...neviem kde to mam ešte hľadať... :(


Pripájam zmluvu o zamedzení dvojitého zdanenia medzi SR a ČR + medzi SR a Poľskom ;)