Danta
27.03.07,10:59
Dobry den, prosim Vas, mam jednu otazocku ohladom vypovede pocas materskej dovolenky. Kolegyna je na materskej dovolenke, zmluvu ma na dobu urcitu do konca marca. Z prace jej dnes TELEFONICKY!!! oznamili, ze s nou nerataju a ze nech si pride po papiere a podpisat vypoved! Vypoved jej dali, pretoze sa vraj znizuju stavy vo firme. Prosim Vas, co si o tom myslite? Ja si myslim, ze vypoved jej nemozu dat bez ohladu na to na aku dobu bola uzatvorena pracovna zmluva.
jankasm
27.03.07,09:05
Dobry den, prosim Vas, mam jednu otazocku ohladom vypovede pocas materskej dovolenky. Kolegyna je na materskej dovolenke, zmluvu ma na dobu urcitu do konca marca. Z prace jej dnes TELEFONICKY!!! oznamili, ze s nou nerataju a ze nech si pride po papiere a podpisat vypoved! Vypoved jej dali, pretoze sa vraj znizuju stavy vo firme. Prosim Vas, co si o tom myslite? Ja si myslim, ze vypoved jej nemozu dat bez ohladu na to na aku dobu bola uzatvorena pracovna zmluva.

Pracovná zmluva jej končí uplynutím doby určitej. Takže ak má zmluvu do konca marca, pracovný pomer končí dňom 31.3.2007, bez ohľadu na to že je na MD. Zákaz výpovede sa na ňu nevzťahuje. Dokonca nemusí zamestnávateľ udávať ani žiadny dôvod na jej prepustenie. Doba učtitá proste končí dohodnutým dňom.
Danta
27.03.07,10:14
Uff, to nie je pre nu dobra sprava, ale moc dakujem za radu.
andrea123
30.03.07,07:53
Ja troška z ineho sudka, ale nevedela som, kam prispevok zaradit...vedel by mi niekto poskytnut nejake pekne tlačivko na vypoved z pracovneho pomeru zo strany zamestnavatela, zdravotne dovody? zamestnankyna doniesla LPK , má pokles nad 70%, takže odstupne a odchodne takisto, ma už aj vymer na invalidny dochodok...neviem, či sa to tam ma zakomponovat...dakujem pekne



Prosím poradi niekto??? dakujem